Hotel Klein

Hotel Klein je výjimečným dílem, který nabízí jedinečnou možnost skloubit historii s luxusním prožitkem z pobytu na nově zrekonstruovaném zámku. ”

 

Nově zrekonstruovaný zámecký Hotel Klein nabízí výjimečný zážitek luxusního pobytu spojeného s romantickým kouzlem dávných časů.

 

Hotel, umístěný ve zrekonstruované budově bývalého zámku rodiny Kleinů z poloviny 19. století, nabízí spojení vybraného vkusu, tradičního řemeslného mistrovství, starobylé atmosféry a pohodlí veškerých moderních vymožeností, jako je podlahové vytápění, výtahy či klimatizace. Podzemní chodba zajišťuje i za nepříznivého počasí pohodlné propojení s dalšími budovami komplexu, zvláště s wellness & spa centrem v Hotelu Sidonie.

 

Šest apartmá a dvanáct dvoulůžkových pokojů poskytuje zážitek výjimečného luxusu a komfortu. Všechny jsou zařízeny na míru vyrobeným historizujícím nábytkem z mahagonu a každý z nich má svoji originální atmosféru, danou barevným laděním interiéru, převládajícím historickým slohem a umístěním. Jejich velkorysé prostory vás přenesou do dob dávno minulých a okouzlující výhledy z okna propojí s duchem přírody.

 

Hledáte nezapomenutelné reprezentativní prostředí pro obchodní jednání či rodinnou oslavu? Pak je najdete v některém z našich apartmá. Absolutní diskrétnost zaručena!

 

Toužíte po soukromí? Pak si pronajměte apartmá se soukromou saunou a vířivkou, využijte  Private Spa ve sklepení zámku nebo architektonicky originálně pojaté sluneční lázně Marie na jeho střeše, poskytující překrásný rozhled.

 

Pohádkové kouzlo zámeckého hotelu je umocněno jeho zasazením do půvabného parku s okrasným jezírkem. Je libo procházku svěžím ránem, posezení u šumějící fontány, šálek kávy na terase s výhledem do parku, projížďku loďkou či dokonce romantickou večeři při svíčkách na ostrůvku uprostřed jezírka?

 

Hotel Klein je oázou klidu vzdálenou ruchu moderního světa.

 

Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny smart TV, telefonem a bezplatným WIFI připojením. Prostorné koupelny, mnohé s denním osvětlením, jsou zařízeny vanou a sprchovým koutem. K dispozici jsou vysoušeče vlasů, župany a přezůvky. Cennosti můžete uschovat v hotelovém trezoru na recepci či na pokoji, auto zaparkovat přímo u zámku na soukromém venkovním parkovišti či v podzemní garáži. Vaše zvířecí mazlíčky samozřejmě ubytujeme po předchozí domluvě také (za poplatek).

 

„ Zámecký Hotel Klein je místo, kde se Vaše fantazie stává skutečností. ”

 

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o akčních nabídkách a připravovaných akcích. Stačí, když vyplníte svůj email.

100%
Recenze hostů

Prohlédnout resort
WEBCAMERU