Bowling

Vážení hosté a přátelé Zámeckého resortu Sobotín,

dovolujeme si Vám oznámit, že od 1. prosince 2018 rozšiřujeme nabídku společenského a sportovního vyžití v nově otevřeném Sport hotelu Josef, který je vedle Zámeckého hotelu Klein a Wellness & spa hotelu Sidonie třetím objektem Zámeckého resortu Sobotín. Sport hotel Josef je určen pro klienty zaměřené na všestranné a sportovní aktivity. Můžete si zde zahrát bowling, stolní fotbal, air hockey a elektronické šipky.

Dále se můžete těšit na víceúčelovou halu, kde si zahrajete fotbal, tenis, nohejbal, volejbal. V dalších prostorech je k dispozici stolní tenis, badminton, ricochet, fitness, aerobní sál a dětský koutek. 

Součástí nabídky Sport hotelu Josef bude nově otevřená restaurace s neomezenou konzumací jídel a nápojů (pivo, víno, nealko). Za jednotnou cenu (280,- Kč dospělá osoba, 180,- Kč děti do 15 let) se můžete těšit na široký výběr bufetových večeří.

Od 1. 12. 2018 Vás Sportbar zve na živou hudební produkci, která se bude konat každou sobotu od 20:00 - 24:00.

Další novinky, které v resortu připravujeme, můžete sledovat na http://www.resortsobotin.cz/, www.facebook.com/ResortSobotin , instagramu nebo se přímo informovat na reservation@resortsobotin.cz , 777 472 402.

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o akčních nabídkách a připravovaných akcích. Stačí, když vyplníte svůj email.

100%
Recenze hostů

Prohlédnout resort
WEBCAMERU