Lyžování

Chráněná krajinná oblast Jeseníky je přímo lyžařským rájem, kde si přijdou na své milovníci sjezdového lyžování i bílé stopy. Vybrali jsme pro vás místa nejbližší Zámeckému resortu Sobotín.

 

Skiareál Vernířovice

Skiareál disponuje sjezdovkou o délce 550m s dvoukotvovým vlekem. Areál je vhodný i pro malé děti. Náročnější sportovci si mohou zajezdit v místním Snowparku. 

Skiareál Klepáčov

Středisko Klepáčov, vybavené umělým zasněžováním, osvětlením pro večerní lyžování a odbavovacím systémem, disponuje čtyřmi vleky a sjezdovkami s různou obtížností. 

Běžecký areál Skřítek

Běžecký areál Skřítek disponuje 20 km středně náročných upravených stop a je východiskem hřebenové túry na Ovčárnu. 

Skiareál Praděd – Ovčárna

Lyžařský areál ve výšce 1440 m v okolí nejvyšší hory Jeseníků se pyšní výjimečnými sněhovými podmínkami, umožňujícími lyžování od konce října do začátku května. Je zde 6 vleků a sjezdové tratě různé obtížnosti v délce 4,5 km. 

Ski Karlov

Lyžařské středisko SKI Karlov pod Pradědem sdružuje tři lyžařské areály Karlov, Klobouk a Čerťák s 11 km sjezdovek, třemi lanovkami a 14 sjezdovkami. To vše na 1 skipas. 

Skiareál Kouty

Největší skiareál na Moravě s první šestisedačkovou lanovkou v ČR a dvoukilometrovými širokými sjezdovkami v celkové délce 5,5 km. 

Skiareál Červenohorské sedlo

Jedno z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě v horském sedle s nadmořskou výškou 1164 m a 4,5 km sjezdovek. Východisko běžeckých tratí po hřebenech.

Newsletter

Budeme Vás informovat o akčních nabídkách a připravovaných akcích. Stačí, když vyplníte svůj email.

100%
Recenze hostů

Prohlédnout resort
WEBCAMERU