Masážní procedury

Od 1.2.2018 jsme pro Vás připravili ve sklepení hotelu Sidonie masážní procedury.

Nabízíme Vám originální procedury, které byly zkomponovány přímo pro Wellness Sidonie. Vycházejí ze znalostí mistrných masážních technik, alternativní medicíny celého světa i historie našeho kraje.

Rezervujte prosím na tel.čísle: +420 777 472 402 

 

Čarodějná úleva

Tato procedura zázračně zbaví Vaše tělo i mysl následků přepracování, nespavosti nebo prohřešků proti zdravému životnímu stylu.

Suchý peeling speciálními kartáči a žínkami očistí tělo i mysl od nahromaděného nepokoje. Masáž přírodním aromaterapeutickým olejem „Povzbuzení“,s vůní rozmarýnu, bergamotu a máty, který je součástí řady originální zámecké kosmetiky, umocní vaše uvolnění a odplaví zbytky pocitu přetlaku a bolesti.

55 minut celotělová masáž                  1400,- Kč

80 minut celotělová masáž                  2100,- Kč

 

Horská bystřina

Detoxikační masáž, která vychází ze znalostí starověkých očistných praktik a lymfodrenáže. Pomůže Vašemu tělu zbavit se otoků, nahromaděných toxinů a únavy.

Masáž se provádí aromaterapeutickým olejem „Osvěžení“, obsahující  100% éterické silice s drenážním účinkem /jalovec,cypřiš,grep,pomeranč/, které prodlužují její účinky až o 24 hodin.

55 minut celotělová masáž                  1400,- Kč

80 minut celotělová masáž                  2100,- Kč

 

Pradědovo potěšení

Vychutnejte si masáž, k níž nás inspirovala dlouhá jesenická zima. Horké kameny jsou balzámem na ztuhlé svaly a klouby. Peeling kamennou solí vyčistí kůži i auru a rozproudí krevní oběh.  Tlak a teplo kamenů harmonizuje energetickou nerovnováhu, uvolňuje odpadní látky, stimuluje lymfatický systém. Nádherná vůně přírodního masážního oleje „Uklidnění“, složená ze silic levandule, pelargonie, květů pomeranče a kadidlové pryskyřice, navodí pocit bezpečí a dokonalé pohody. Roztajete jako jarní sníh.  Masírujeme plosky nohou, zadní část nohou a záda.

55 minut masáž zadní strany těla            1500,- Kč

80 minut masáž zadní strany těla            2200,- Kč

 

Zámecká zahrada

Hluboce relaxační a smyslná masáž, při níž zažijete pocit dokonalého štěstí,radosti a krásy. Peeling kvalitním tmavým třinovým cukrem uvolňuje tělesné i duševní bloky, odstraňuje únavu a následky stresu, napětí, zlepšuje spánek. Díky hýčkajícím masážním tahům si budete připadat jako v rajské zahradě. Éterické silice ylangu, růže,santalu a jasmínu obsažené v našem unikátním oleji „Smyslnost“ vás obejmou a zklidní emoce, projasní myšlení , pozvednou ducha.

55 minut celotělová masáž                   1500,- Kč

80 minut celotělová masáž                    2200,- Kč

 

LUXUSNÍ MASÁŽNÍ RITUÁL ALQVIMIA

Holistický rituál, inspirovaný péčí Královny Kleopatry, poskytuje požitek z dokonalého fyzického uvolnění a pomáhá znovunalézt psychickou rovnováhu. Je vhodný pro ženy i muže. Díky unikátní kombinaci esenciálních olejů s protistresovými účinky vrací pocit pohody a harmonie. Obsahuje celotělové ošetření včetně obličeje. ALQVIMIA je velmi luxusní španělská značka přírodní kosmetiky využívající alchymistických postupů výroby až ze 16.století.

110minut peeling, jílový zábal, celotělová masáž a obličej       3200,- Kč

Newsletter

Budeme Vás informovat o akčních nabídkách a připravovaných akcích. Stačí, když vyplníte svůj email.

100%
Recenze hostů

Prohlédnout resort
WEBCAMERU