Masážní procedury

 

Nabízíme Vám originální procedury, které byly zkomponovány přímo pro Wellness Sidonie. Vycházejí ze znalostí mistrných masážních technik, alternativní medicíny celého světa i historie našeho kraje.

Rezervujte prosím na tel.čísle: +420 777 472 402 

Hammam - Mýdlový ráj

Tato terapie vychází z tradice orientálních očistných procedur. Spočívá v prohřátí v parní sauně a následném omývání těla teplou vodou. Součástí je důkladný peeling pomocí speciální rukavice.

Typické  je ošetření bohatou mýdlovou pěnou a uvolňující masáž s aplikací olejů. Zažijete dokonalou očistu ducha i těla. 

80 minut celotělová masáž                  1700,- Kč

 

Čarodějná úleva

Tato procedura zázračně zbaví Vaše tělo i mysl následků přepracování, nespavosti nebo prohřešků proti zdravému životnímu stylu.

Suchý peeling speciálními kartáči a žínkami očistí tělo i mysl od nahromaděného nepokoje. Masáž přírodním aromaterapeutickým olejem „Povzbuzení“,s vůní rozmarýnu, bergamotu a máty, který je součástí řady originální zámecké kosmetiky, umocní vaše uvolnění a odplaví zbytky pocitu přetlaku a bolesti.

55 minut celotělová masáž                  1400,- Kč

80 minut celotělová masáž                  2100,- Kč

 

Horská bystřina

Detoxikační masáž, která vychází ze znalostí starověkých očistných praktik a lymfodrenáže. Pomůže Vašemu tělu zbavit se otoků, nahromaděných toxinů a únavy.

Masáž se provádí aromaterapeutickým olejem „Osvěžení“, obsahující  100% éterické silice s drenážním účinkem /jalovec,cypřiš,grep,pomeranč/, které prodlužují její účinky až o 24 hodin.

55 minut celotělová masáž                  1400,- Kč

80 minut celotělová masáž                  2100,- Kč

 

Pradědovo potěšení

Vychutnejte si masáž, k níž nás inspirovala dlouhá jesenická zima. Horké kameny jsou balzámem na ztuhlé svaly a klouby. Peeling kamennou solí vyčistí kůži i auru a rozproudí krevní oběh.  Tlak a teplo kamenů harmonizuje energetickou nerovnováhu, uvolňuje odpadní látky, stimuluje lymfatický systém. Nádherná vůně přírodního masážního oleje „Uklidnění“, složená ze silic levandule, pelargonie, květů pomeranče a kadidlové pryskyřice, navodí pocit bezpečí a dokonalé pohody. Roztajete jako jarní sníh.  Masírujeme plosky nohou, zadní část nohou a záda.

55 minut masáž zadní strany těla            1500,- Kč

80 minut masáž zadní strany těla            2200,- Kč

 

Zámecká zahrada

Hluboce relaxační a smyslná masáž, při níž zažijete pocit dokonalého štěstí,radosti a krásy. Peeling kvalitním tmavým třinovým cukrem uvolňuje tělesné i duševní bloky, odstraňuje únavu a následky stresu, napětí, zlepšuje spánek. Díky hýčkajícím masážním tahům si budete připadat jako v rajské zahradě. Éterické silice ylangu, růže,santalu a jasmínu obsažené v našem unikátním oleji „Smyslnost“ vás obejmou a zklidní emoce, projasní myšlení , pozvednou ducha.

55 minut celotělová masáž                   1500,- Kč

80 minut celotělová masáž                    2200,- Kč

 

LUXUSNÍ MASÁŽNÍ RITUÁL ALQVIMIA

Holistický rituál, inspirovaný péčí Královny Kleopatry, poskytuje požitek z dokonalého fyzického uvolnění a pomáhá znovunalézt psychickou rovnováhu. Je vhodný pro ženy i muže. Díky unikátní kombinaci esenciálních olejů s protistresovými účinky vrací pocit pohody a harmonie. Obsahuje celotělové ošetření včetně obličeje. ALQVIMIA je velmi luxusní španělská značka přírodní kosmetiky využívající alchymistických postupů výroby až ze 16.století.

110minut peeling, jílový zábal, celotělová masáž a obličej       3200,- Kč

 

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o akčních nabídkách a připravovaných akcích. Stačí, když vyplníte svůj email.

100%
Recenze hostů

Prohlédnout resort
WEBCAMERU