Vážení hosté,

dovolujeme si oznámit, že v současné době je náš Resort kompletně uzavřen a zůstane uzavřen po dobu nezbytně nutnou.
Tímto Vás žádáme o trpělivost a vstřícnost v řešení Vašich požadavků, kterým se budeme po uvolnění veškerých nařízení, v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19, věnovat. S hosty, kteří měli nebo mají rezervace v nejbližší době, jsme v kontaktu.

Těšíme se, až Vás u nás budeme moci přivítat.

Děkujeme Vám za pochopení a zůstaňte zdraví!

 

 

 

1.12.2018

Srdečně Vás zveme na slavnostní otevření sportovního centra Josef.

K tanci a poslechu zahraje živá kapela.  

 

 

23. 12. 2018 - 1. 1. 2019

Vážení hosté, ve výše uvedeném termínu je bazén, wellness & spa pro veřejnost uzavřeno.

 

1.12.2018

Vážení hosté, dne 1.12.2018 proběhne slavnostní otevření sportovní haly v hotelu Josef. Jste srdečně vítáni.     

 

1.2.2018

V přelomu nového roku Zámecký resort otevírá zcela nové wellness, ktré bude součástí Hotelu Sidonie. Těšit se můžete na 5 saun s ochlazovnami, pivní lázně, bylinné koupele a v neposlední řadě i masáže.

19.1.2018

Počasí nabralo ten správný směr a otevřeli jsme zcela novou sjezdovku dlouhou 270m s převýšením 47m. 

 

27.12.2017

Zámecký resort Sobotín v blízkosti Motorestu Permoník otevírá 27. prosince 2017 pro rodiny s dětmi zcela novou sjezdovku s vlekem, dlouhou 270 metrů s převýšením 47 metrů! Otevírací doba sjezdovky bude každý den, tedy od pondělí do neděle od 9:00 do 16:00. Těšit se můžete také na večerní lyžování, které bude každou středu, pátek a v sobotu od 16:30 do 20:30. Parkovat můžete ihned v její blízkosti, parkoviště se totiž nachází necelých 30 metrů od sjezdovky. Na samém vrcholu si můžete vychutnat svařené víno nebo jiný horký nápoj při pohledu na krásný sobotínský zámek a jeho okolí, k dispozici Vám bude totiž stánek s těmito nápoji. O rychlé občerstvení je také postaráno, nachází se totiž hned po levé straně sjezdovky, spolu s Motorestem Permoník, ve kterém si můžete také občerstvit. Motorest nabízí českou kuchyni nebo jiné speciality, na čepu pivo Albert ze zámeckého minipivovaru.

 

6.12.2017

bude Zámecký resort Sobotín pořádat Adventní koncert pro Amálku

ve spolupráci s obcí Sobotín, ZŠ Sobotín a Aqua Baby Clubem Hrošík. 

Můžete se těšit mikulášskou nadílku, rozsvěcení vánočního stromu, vystoupení pěveckých souborů Taptýda, Loučňáček a Klubíčko. Dále pak zábavu pro děti pod záštitou Kateřiny Hrochové a jejího Aqua Baby Clubu Hrošík. Bude k dispozici i občerstvení - speciality na grilu i vánoční sladké zámecké pečivo a perníčky.

Budete si moci zakoupit keramiku s vánoční tématikou, upomínkové předměty, nebo například obrázky dětí ze ZŠ Sobotín.

Veškerý zisk bude věnován rodině Amálky Ježkové, která bojuje s těžkou nemocí.

Přijďte a pomozte tak plnit sny těm méně šťastným z nás.

 

 

 

 

Pro pravé labužníky jsme sestavili jedinečné menu s vinným doprovodem. Ochutnali jste ho 11.11. od 18:00

 

22.-24.9. zahájilo jedinečné Posvícenské menu sezónu tématických podzimních menu. Naši hosté se nechali příjemně překvapit rovnováhou chutí v jednotlivých jídlech, stejně jako nádherným prostředím sobotínského zámku. Menu sestavil známý šéfkuchař Rostislav Wieronski se svým týmem.

 

22.9.2017 jsme pořádali relaxační odpoledne a večer pro muže i ženy. V ceně 580,- na osobu získali hosté možnost naučit se technikám uvolnění při cvičení jógy pod dohledem profesionálky Pavlíny Dytrichové, v kavárně Sidi si vychutnali občerstvení ve zdravém duchu a kochali se západem slunce v krytém bazénu Hotelu Sidonie. 

Protože milujeme historii, podporujeme akce jako je právě tato. Mauzoleum rodiny Kleinů je jedním z nejvýznamějších míst v kraji !

 

1.9. nadešel čas se opět nechat hýčkat !
Pořádali jsme večerní plavání s obsluhou. Byl připraven welcome drink, specialistky na péči o obličej, ruce a nohy, tématická hudba, profesionálka na cvičení v bazénu a tentokrát i něco navíc - občerstvení formou fresh finger food.

 

Svatební sezóna nekončí a my se můžeme pochlubit dalším nádherným párem, který si pro svůj nejvýznamnější den zvolil právě Zámecký resort Sobotín. Letos prý frčí mátově zelená ! Novomanželům přejeme vše jenom to nejlepší !!

28.7. Zámecký resort Sobotín nabídl novou dimenzi odpočinku. Tentokrát pro dámy i pány pořádal Zámeckou jógu, kde hosty naučil správnému dýchání a uvolnění bolavého těla. Také je pozval do bazénu na večerní koupání při západu slunce.

V sobotu 22.7.2017 u Motorestu Permoník se svými ratolestmi oslavili naši hosté výročí založení SDH v Sobotíně. Soutěže pro děti i dospělé a večer taneční zábava byla zdařilá a všichni účastníci se dosyta pobavili.

 

18.7. jsme pořádali překrásnou svatbu, spokojení svatebčané a šťastní novomanželé, co víc si přát.

13.6. Nás navštívil Lukáš Hejlík a přidal nás na jeho gastromapu. My mu děkujeme za zajímavý článek a za návštěvu. https://www.facebook.com/gastromapalh/posts/1676037832703522

 

První ryze pánský večer se ke všeobecné spokojenosti zdařil a 17.6. se uskutečnil historicky první. Jeho účastníci se stali členy jedinečné společnosti složené z našich hostů a místních milovníků dobrého jídla a pití.

 

Od 1.6.2017 má Restaurant Savarin otevřenou svou letní terasu. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

12.5.2017 jsme měli tu čest pořádat již potřetí večer věnovaný pouze ženám, tedy Ladies night, večer kdy si dámi mohou při večerním koupání vychutnávat služby resortu jako jsou masáže rukou, nouhou, obličeje, či si vyzkoušet s lektorkou jógy cviky vhodné při bolestech zad.

Dne 30.5.2017 se konal v Zámeckém resortu Sobotín nultý Filipojakubský slet čarodějnic v Sobotíně. Akci doprovázel program pro děti a volný vstup pro návštěvníky zámeckého parku. 

 

Od 1.4.2017 se hotelovým hostům a veřejnosti otevřel krytý bazén!

Ve včerejších novinách (18.11.2016) vyšel článek , ve kterém představujeme RESTAURANT SAVARIN a důležitého člena našeho teamu Rosťu Wieronského:

 

 

U příležitosti Dne válečných veteránů proběhla na zámku dne 11.11.2016 soukromá oslava příslušníků ozbrojených sil České republiky, kteří byli účastníky soudobých válečných konfliktů. Naším hostem byl i generálmajor ing. Ivo Zbořil, bývalý ředitel operační sekce MO a náčelník Vojenské kanceláře prezidenta ČR.

 

 

U příležitosti 211. výročí bitvy u Trafalgaru proběhl v zámecké restauraci Savarin 21.10. t.r. slavnostní degustační večer uznávaných odborníků z oboru mezinárodního válečného práva a historie, v čele s předním českým bezpečnostním analytikem Ing. Jaroslavem Štefcem, CSc. 

Účastníci byli pohoštěni vybranými pokrmy formou ochutnávkového sedmichodového menu s vinným doprovodem.

http://www.resortsobotin.cz/cz/fotogalerie-degustacni-vecery

 

 

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o akčních nabídkách a připravovaných akcích. Stačí, když vyplníte svůj email.

100%
Recenze hostů

Prohlédnout resort
WEBCAMERU