Zámecký resort Sobotín,
"Místo nezapomenutelných zážitků"

 
 

Online rezervace

 

O Resortu

 

,,Objevte další rozměr luxusního ubytování a prožijte neopakovatelné okamžiky v novém Zámeckém resortu Sobotín! "

 

Zámecký resort Sobotín, zasazený do čisté přírody Jeseníků, je unikátním multifunkčním projektem zahrnujícím pestrou nabídku ubytování spojenou se širokou škálou možností, jak uniknout nudě či shonu všedních dnů a zotavit duši i tělo.

 

Nejnáročnější klienti jistě ocení zážitek luxusu v nově zrekonstruované budově bývalého zámku, po jehož bývalých majitelích nese hotel Klein svůj název. Historický kolorit původních interiérů doplňuje na míru vyrobený historizující nábytek, přičemž veškeré moderní technické vymoženosti zaručují nejvyšší míru pohodlí. Hotel je obklopen romantickým zámeckým parkem s velkým okrasným jezírkem.

 

Ani gastronomie nezůstává mimořádné atmosféře tohoto místa nic dlužna. Zámecký pivovar se pyšní vlastním pivem Albert, Restaurant Savarin nabízí ve stylovém prostředí vybrané kulinářské pochoutky, zámecká vinárna Hubert výběr špičkových vín či  nejlepších doutníků. Čeká vás posezení u krbu či ve vinném nebo pivním sklípku. Svou kávu si můžete vychutnat na terase hotelu či v kavárně Sidi Hotelu Sidonie s výhledem na nádvoří nebo na kouzelné okolí zámku.

 

Zážitek dokonalého odpočinku doplňuje Wellness & spa hotel Sidonie svým  plaveckým bazénem. S příchodem nového roku také nabídkou služeb pěti saun s ochlazovnami, vířivek, pivními koupelemi a mnohým dalším. I nejnáročnější hosté jistě ocení privátní spa v tajemném zámeckém sklepení či sluneční lázně na střeše zámku.

 

Konferenční prostory s promyšleným technickým zázemím v hotelu Sidonie jsou ideálním prostředím pro firemní akce a školení. Prostorný sál se může proměnit v plesový sál či hodovní síň pro pořádání rodinných či podnikových oslav nebo svateb.

 

V blízké budoucnosti naši nabídku doplní sportovní hotel s multifunkční halou a fitness, tenisové kurty, lanové centrum, adventure golf, minizoo pro děti a v neposlední řadě vlastní skiareál či automyčka.

 

 

Místo stvořené pro jedinečné životní okamžiky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o akčních nabídkách a připravovaných akcích. Stačí, když vyplníte svůj email.

100%
Recenze hostů

Prohlédnout resort
WEBCAMERU