Zážitkové koupele

 

Krásné prostředí privátního spa s vanou z jednoho kusu černého kamene, hra světel, pohodlné lůžko a vybrané lahodné nápoje umocní Váš zážitek z koupele, kterou si u nás vyberete.

Rezervujte prosím na tel. čísle +420 587 071 002

 

Romantická koupel

S vůní růží a růžovými plátky na hladině, k níž nabízíme lahev sektu pro dva, je jako stvořená nejen pro zamilované. Luxus a rozmazlování si zaslouží přece každý. V suchém zábalu pak můžete nerušeně snít o dalších krásných okamžicích, které Vás ještě spolu čekají.

25minut koupel, 25 minut suchý zábal v psaníčku              1950,- Kč

 

Čarodějná úleva

 Koupel s přísadou z jesenických bylin a přírodním koupelovým olejem „Povzbuzení“ Vás rychle zbaví únavy a napětí. Krásu našich hor Vám připomenou sezónní bylinky plovoucí na hladině.  V suchém zábalu si pak vychutnáte míchaný drink „Horská síla“, jehož základem je regionální bylinná pálenka.

25minut koupel, 25 minut suchý zábal v psaníčku                 1850,- Kč

 

Horská bystřina 

Revitalizující koupel s detoxikační přísadou, tvořenou ze soli, jílu a přírodního oleje „ Osvěžení“.  Pocit lehkosti a znovuzískané energie získáte i popíjením výborného místního moštu během suchého zábalu.

 25minut koupel, 25 minut suchý zábal v psaníčku                1800,- Kč

 

Zámecká zahrada

Relaxační koupel s přírodní olejovou přísadou „Smyslnost“ s vůní exotických květin a dřevin. V duchu se snadno přenesete na své vysněné místo kdekoli na zeměkouli. Váš zážitek umocní i vybrané květiny plovoucí na hladině. Spolu se skleničkou regionálního cideru se budete cítit jako králové. Nádherný pocit luxusu a maximální péče budete prožívat ještě dlouho po koupeli i suchém zábalu.

25minut koupel, 25 minut suchý zábal v psaníčku                 1900,- Kč

Newsletter

Budeme Vás informovat o akčních nabídkách a připravovaných akcích. Stačí, když vyplníte svůj email.

100%
Recenze hostů

Prohlédnout resort
WEBCAMERU