Pivovar Albert

 

 

,,Zámecký rodinný pivovar Albert produkuje vlastní pivo nejvyšší kvality určené pro konzumaci hostů na všech našich provozech. "

 

Světlý ležák Albert, pojmenovaný po průmyslníkovi, finančníkovi a politikovi Albertu Kleinovi von Wiesenberg, se vyrábí hned ve dvou variantách – jako jedenácti a dvanáctistupňové pivo.

 

Jedenáctka“ je světlý ležák plzeňského typu. Vyniká kořenitým zemitým aroma žateckého chmele, doplněného kvasnicovou vůní nefiltrovaného piva. V chuti se prolíná se sladovými tóny, které se do piva dostávají z čistě moravského sladu. Jako celek pak působí toto pivo jako poctivý ležák s výraznějším chmelovým charakterem. 

 

Dvanáctka“ je světlý ležák plzeňského typu, který se honosí zlatavou barvou a jemným chmelovým aroma, doprovázeným tóny citrónové kůry. V chuti je toto příjemné aroma doplněno mírnou oříškovou příchutí, vše zastřešené sladovým tělem. I v tomto pivě jsou použity výhradně domácí suroviny.

 

V prvním patře pivovaru se nachází moderně zařízené ubytování. Nabízí tři apartmány s kompletně vybavenými kuchyněmi. Dva apartmány jsou určeny pro šest osob, jeden pro dvanáct osob.

 

Jedinečnou atmosféru pivnice s kapacitou 40 míst dokreslují měděné várnice v prostoru výčepu a podlahové průzory do suterénu s výrobním zařízením. Stylově zařízené prostory jsou ideálním místem pro vaši oslavu, rozlučku se svobodou, či jen posezení s přáteli. Pivnice není určena k dennímu provozu, slouží pouze pro soukromé akce po předešlé domluvě na níže uvedeném kontaktu.

 

events@resortsobotin.cz

+420 777 472 401 

 

Prostorný apartmán tvoří moderně vybavená kuchyně s jídelním koutem, samostatný obývací pokoj a dvě ložnice. V každé z ložnic je manželská postel a jedno samostatné lůžko. Koupelna je zařízena   vanou se sprchou.

 

Podkrovní apartmán tvoří prostorná moderně vybavená obytná kuchyně a tři ložnice. V každé z ložnic je manželská postel a dvě samostatná lůžka. Koupelna je zařízena dvěma umyvadly, sprchovým koutem a vanou.

  

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o akčních nabídkách a připravovaných akcích. Stačí, když vyplníte svůj email.

100%
Recenze hostů

Prohlédnout resort
WEBCAMERU