Svatby

 

„ Jsme tu pro Vás, Vaše hosty a Vaše vzpomínky. ” 

 

Zahajte svůj společný život v Zámeckém resortu Sobotín a my se postaráme, aby váš velký den byl plný nezapomenutelných zážitků.

 

U nás najdete na jednom místě vše, co ke svatbě patří – obřad, hostinu i ubytování. O romantickou kulisu se postará zámecký park s jezírkem či prostory zámeckého hotelu. Do puntíku naplníme vaše představy. Starosti s přípravou nechte na nás. Naší specialitou jsou svatby šité na míru, ať už v nejbližším kruhu rodinném, nebo svatby větší pro široký okruh přátel rodiny a kolegů, tradiční i netradiční. Nic pro nás není nemožné, stačí jen popustit uzdu své fantazii!

 

Co nabízíme?

 

Příroda vytvoří v kteroukoli roční dobu dokonalou slavnostní atmosféru. Přejete si obřad pod majestátní exotickou katalpou, či snad s rozkvetlými rododendrony v pozadí anebo na ostrůvku uprostřed zámeckého rybníku?

 

Novomanželům nabízíme naše nejromantičtější apartmá Sidonie s vlastní vířivkou a saunou nevěstě je k dispozici k přípravě už od rána po celý svatební den. Novomanželé se mohou těšit na bohatou snídani buď v soukromí svého pokoje, nebo v restaurantu spolu s ostatními hosty.

 

Naše kapacity jsou už nyní značné, později budou téměř neomezené.

 

Pojměte svatební hostinu jako výjimečný kulinářský zážitek. Skladbu svatebního menu si můžete domluvit přímo se šéfkuchařem. Samozřejmě dodáme výslužku pro hosty a naše vynikající cukrářka vytvoří jakýkoli svatební dort, ať už tradiční či netradiční, jaký jen vaše fantazie vykouzlí. Rozloučit se svobodou se můžete v soukromí v pivovaru Albert nebo v diskrétních prostorách vinárny Hubert v  Hotelu Klein. Pro svatební oslavu jsou na výběr prostory nejrůznějších velikostí, od Slavnostního sálu v Hotelu Sidonie (kapacita až 160 osob) po komornější Snídaňový sál v Hotelu Sidonie nebo restaurant Savarin spojený se zámeckou terasou (oba do 40 osob). Pro venkovní raut nebo grilování v parku nabízíme svatební stany.

 

Víme jak významný je tento den pro všechny zúčastněné, proto poskytujeme služby v takové kvalitě, která vám dá zapomenout na veškeré organizační trable. Perfektní servis je samozřejmostí. Pro děti nachystáme dětský koutek s hrami a zajistíme například i skákací hrad. Večerní raut může ozvláštnit ohňostroj nad vodní hladinou.

 

Je libo reprodukovanou  nebo živou hudbu? O vaši zábavu se může také postarat náš svatební DJ.  Zajistíme  samozřejmě i ozvučení svatebního obřadu. Význam vaší velké chvíle mohou podtrhnout slavnostní fanfáry našich trubačů. Váš velký den kreativně, vážně i s humorem zdokumentuje některý z námi doporučených profesionálních fotografů a kameramanů dle vašeho výběru.

 

Nevěsta si zaslouží úchvatné entrée. Přejete si luxusní limuzínu, kočár s koňským spřežením nebo historického veterána? Přizpůsobte stylu své svatby i výběr vozidel. Pro dopravu svatebčanů zajistíme podle potřeby i celý autobus.

 

Přenechte břímě příprav naší zkušené svatební koordinátorce. Ušije vám styl vaší svatby přímo na míru, projedná s vámi výběr prostor, služeb, svatební kytice a květinové výzdoby, hudby a zábavního programu… Je toho tolik, co je potřeba zařídit, proč se neporadit s odborníkem?  Zajistíme tisk svatebního oznámení, zprostředkujeme služby svatebního salonu a také kadeřnici a vizážistku přímo v den obřadu. Pokud vám v tomto výčtu něco chybí, stačí vznést požadavek!

 

,,Svatební den je na začátku jako každý jiný, na konci je ale vše jinak. Je to začátek nového života"

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o akčních nabídkách a připravovaných akcích. Stačí, když vyplníte svůj email.

100%
Recenze hostů

Prohlédnout resort
WEBCAMERU