Wellness & spa

 

Wellness & spa prostory v Hotelu Sidonie jsou duší celého resortu. Zapomeňte na starosti všedních dnů a nechte se hýčkat a opečovávat v této oáze dokonalého odpočinku a harmonie.

Z bazénu o rozměrech 15x7 metrů umístěného v proskleném prvním patře budovy se nabízí úchvatný výhled do tří stran na zámek, park a zámecký rybník. Zážitek dokonalé relaxace doplňuje vířivý bazén, slastný odpočinek na lehátku nebo pohodlné posezení při šálku čaje nebo sklence vína v kavárně Sidi či poháru čerstvě vylisované zeleninové nebo ovocné šťávy, servírované tamtéž.

V saunovém světě čeká hosty od 5.1.2018 výběr pěti různých saun s ochlazovnami a odpočívárnami. Vyvážené propojení všech přírodních elementů navozuje pocit harmonie a bezpečí. V atmosféře naprostého soukromí se nechte konejšit léčivými tóny relaxační hudby a zklidněte mysl pohledem do hřejivých plamenů krbu.

Proces tělesné i duševní  regenerace prohlubují nejrůznější lázeňské procedury, masáže a rituály, s láskou, péčí a nejvyšší diskrétností poskytované týmem našich zkušených specialistů. Vyzkoušejte blahodárné účinky pivní lázně či šetrně promasírujte tělo v jednom ze šesti vířivých bazénů. Naše nabídka je vskutku bohatá. Ochotně vám poradíme při výběru nejvhodnějších procedur.

Ve Wellness & spa v hotelu Sidonie je hotelovým hostům i široké veřejnosti k dispozici hotelový bazén s vířivkou. 

Všem ubytovaným hostům je už nyní k dispozici Private Spa v Hotelu Klein.

Wellness & spa v Hotelu Sidonie má sloužit nejen hotelovým hostům našeho resortu, ale ve vymezených časech také široké veřejnosti. 

 

 

 

 

Otevírací doba pro hotelové hosty:

Po-Ne 09:00 – 21:00

 

Otevírací doba pro veřejnost:

Po-Pá 13:00 – 20:00

So-Ne 10:00 – 20:00

 

Vstupné pro veřejnost do krytého bazénu:

250 Kč/osobu/časově neomezené

200 Kč/děti do 15ti let/časově neomezené

 

Telefonní kontakt : 777 472 402

 

V ceně je zapůjčení osušky na lehátko.

 

Bazén je o rozměrech 15 x 7 metrů a v jeho prostorách hosté najdou podvodní perličková lehátka i vířivý bazén až pro osm osob.   

 

Od 5.1.2018 bude hotelovým hostům k dispozici wellness & spa, které se stane ideálním místem ke zrelaxování těla i duše, bude zde možno trávit čas v saunovém světě, kde na Vás čeká velká spousta zážitků  v podobě pěti saun s ochlazovnami, vířivého bazénu pro hydroterapii, tří masážních a rehabilitačních místností. V další části našich Spa prostor budou umístěny pivní lázně, Hammam a další zajímavé procedury.

 

Vše vybudováno k Vaší nejvyšší spokojenosti, odpočinku a upevnění životní rovnováhy. 

  

Inspirací pro tyto prostory se stala vnučka Alberta Kleina, původního majitele Sobotínského zámku, dnes Hotelu Klein Sidonie Nádherná, která se po celý svůj život věnovala cestování, životnímu stylu, umění a přírodě. 

 

V souladu s naší filosofií pro Vás připravujeme nabídku jednotlivých procedur či rituálů. Klademe důraz na vybalancování těla, mysli a duše. Dbáme na to, aby každý okamžik strávený v našem wellness & spa byl nezapomenutelným zážitkem, který se dotkne Vaší duše, vyladí mysl a uleví bolestem nebo napětí těla. 

 

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o akčních nabídkách a připravovaných akcích. Stačí, když vyplníte svůj email.

100%
Recenze hostů