Wellness & spa hotel Sidonie

 

Hotel Sidonie je unikátní multifunkční objekt zahrnující krytý plavecký bazén, konferenční prostory a 12 moderně zařízených hotelových pokojů v nejvyšším patře. Exkluzivní kavárna Sidi v proskleném přízemí vedle recepce nabízí výhled na zámek a jeho okolí.

 

 Ne náhodou je hotel pojmenován na počest vnučky Alberta Kleina von Wiesenberg, baronky Sidonie Nádherné z Borutína, jež proslula jako podporovatelka krásy a umění a žena, která se díky svému ušlechtilému zjevu a vytříbenému charakteru stala múzou mnoha předních umělců své doby, například básníka Rilkeho.

 

Perlou této stavby je bazén o rozměrech 15x7 metrů v proskleném prvním patře s velkolepým výhledem do tří stran na zámek a jeho okolí, doplněný vířivkou a odpočinkovou zónou. 

 

V suterénu hotelu se nachází duše celého resortu, wellness & spa  centrum zahrnující 5 saun s ochlazovnami, 6 vířivých bazénů pro hydroterapii, pivní lázně a 3 masážní a rehabilitační místnosti (Tato část Hotelu Sidonie se teprve dokončuje.  Suterén se saunami a rehabilitačními místnostmi od 1.2.2018).

 

Dva konferenční sály ve druhém patře s audiovizuální projekcí a se zázemím mohou sloužit  jak pro firemní školení, sympozia a konference, tak pro pořádání společenských akcí, jako jsou plesy, silvestrovské oslavy, večírky, oslavy narozenin a svatební hostiny.

 

Ubytování ve třetím patře zahrnuje 12 komfortně vybavených hotelových pokojů, 7 dvoulůžkových, 2 třílůžkové, 2 čtyřlůžkové suity a jeden rozlehlý čtyřlůžkový apartmán s balkonem. Každý z pokojů je vybaven vanou i sprchovým koutem.

 

Hosté z Hotelu Klein či Family & sport hotelu Josef se od 1.2.2018 do Wellness & spa centra pohodlně dostanou podzemní chodbou.

 

 

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o akčních nabídkách a připravovaných akcích. Stačí, když vyplníte svůj email.

100%
Recenze hostů

Prohlédnout resort
WEBCAMERU