Wellness & spa hotel Sidonie

 

Hotel Sidonie je unikátní multifunkční objekt zahrnující krytý plavecký bazén, wellness & spa, konferenční prostory a 11 moderně zařízených hotelových pokojů v nejvyšším patře. Exkluzivní kavárna Sidi v proskleném přízemí vedle recepce nabízí výhled na zámek a jeho okolí.

 

Ne náhodou je hotel pojmenován na počest vnučky Alberta Kleina von Wiesenberg, baronky Sidonie Nádherné z Borutína, jež proslula jako podporovatelka krásy a umění a žena, která se díky svému ušlechtilému zjevu a vytříbenému charakteru stala múzou mnoha předních umělců své doby, například básníka Rilkeho.

 

Perlou této stavby je bazén o rozměrech 15x7 metrů v proskleném prvním patře s velkolepým výhledem do tří stran na zámek a jeho okolí, doplněný vířivkou a odpočinkovou zónou. 

 

V suterénu hotelu se nachází duše celého resortu, wellness & spa. Centrum zahrnuje 4 sauny s ochlazovnami, vířivku pro 12 osob, relaxační místnost, Kneippův chodník, pivní lázně, místnost pro koupele ve vaně z jednoho kusu kamene a 3 masážní místnosti. 

 

Dva konferenční sály ve druhém patře s audiovizuální projekcí a se zázemím mohou sloužit  jak pro firemní školení, sympozia a konference, tak pro pořádání společenských akcí, jako jsou plesy, silvestrovské oslavy, večírky, oslavy narozenin a svatební hostiny.

 

Ubytování ve třetím patře zahrnuje 11 komfortně vybavených hotelových pokojů. Naleznete zde 7 dvoulůžkových pokojů, 2 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové suity. Každý z pokojů je vybaven vanou i sprchovým koutem.

 

Hosté z Hotelu Klein či Family & sport hotelu JOSEF se do Wellness & spa centra pohodlně dostanou podzemní chodbou.

 

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o akčních nabídkách a připravovaných akcích. Stačí, když vyplníte svůj email.

100%
Recenze hostů

Prohlédnout resort
WEBCAMERU