Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód

Ski areál & apartmány Kristian

Pro výlety s přáteli i rodinné prázdniny

Pro výlety s přáteli i rodinné prázdniny

Apartmány Kristian jsou situovány přímo u lyžařského svahu, 50 metrů od Motorestu Permoník a přibližně 300 metrů od centrální recepce v hotelu Sidonie. Ubytovat se můžete v osmi plně vybavených, slunných apartmánech. Apartmány v prvním a ve druhém patře, bez výtahu, disponují ubytováním pro 4 nebo 8 osob. Ke každému apartmánu je k dispozici soukromá, uzamykatelná skříň na uložení lyží v přízemní lyžárně. Samozřejmostí je uskladnění jízdních kol během letních měsíců.

Apartmány jsou situovány přímo u lyžařského svahu a proto jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo sportovní nadšence. Lyžařský svah, dlouhý 270 metrů, je vhodný zejména pro začínající lyžaře a děti. Pro zkušenější lyžaře a větší děti zajišťujeme zdarma ski bus do lyžařského střediska Kouty.

Ski areál KRISTIAN

V zimě je všem nadšeným lyžařům a snowboardistům k dispozici náš malý hotelový Ski Areál KRISTIAN. Sjezdovka je dlouhá 270 m. Velkou výhodou je, že nemusíte nikam daleko, součástí areálu je i ski bufet, půjčovna lyží a dalšího vybavení. Ski areál KRISTIAN najdete hned u apartmánového domu Kristian. 

Wellness & spa Sidonie

Nechte si zpříjemnit vaši dovolenou uvolňující masáží nebo saunovým rituálem a užijte si nezapomenutelný wellness pobyt plný jedinečných procedur. Všem ubytovaným hostům z apartmánového domu Kristian poskytujeme 20% slevu na vstup do wellness & spa Sidonie.