Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
logo

Family & sport hotel Josef

Zažijte nezapomenutelnou rodinnou dovolenou

Plánujete vyrazit na dovolenou s celou vaší rodinou a hledáte místo, kde se si můžete dopřát dostatek odpočinku i pestrou škálu volnočasových aktivit? 


Prostorné pokoje pro malé i větší rodiny

V hotelu Josef je k dispozici ubytování ve třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které nabízí komfortní ubytování pro celé rodiny. Všechny jsou vybaveny moderním nábytkem a některé disponují balkonem či terasou.


Rodinný třílůžkový pokoj s terasou

Rodinný čtyřlůžkový pokoj standard

 Prohlédněte si hodnocení family & sport hotelu Josef

Náš druhý pobyt v resortu

Tohle byl náš druhý pobyt v resortu. První byl v Sidonii ale i teď v Josefu jsme ani nepředpokládali, že by bylo něco špatně. Skvělý personál, úžasné jídlo a pokoje přepychové, čisté a i když se zdá, že cena za pobyt je velká, opravdu to stojí za to. My se určitě vrátíme a víme, že to bude zase super. Zdravíme personál, protože jsou všichni vyjímeční a to i v téhle korona době. Děkujeme.


Martin K., Bookassist, 30.9.2020

Pohlazení po duši

Pobyt na resortu Sobotín byl pro nás s manželkou pohlazením po duši, slavili jsem tam 17. výročí svatby. Pokoj s balkónem na Josefu byl skutečně luxusní. Personál po celou dobu pobytu (3 dny) velmi milý, vstřícný a usměvavý, vše bylo super, pivní lázeň nás nadchla. Překvapení na pokoji a růže pro manželku neměly chybu. Vše klaplo na výbornou a moc děkuji jak celému personálu, tak jmenovitě manažerce hotelu paní Vandě. Díky moc! P.


Pavel K., Bookassist, 7.9.2020

Úžasný resort

Úžasný resort - vnitřní, venkovní bazén, saunový svět (lepší není široko daleko), jídlo nemělo chybu, přátelský, usměvavý personál - hlavně moc děkujeme manažerce Vandě, Filipovi, Zuzce v restauraci (byli jste skvělý). Resort je skvělý pro rodiny s dětmi - dětský koutek, bazény, venkovní hřiště a spousta skvělých výletu do okolí.


Bookassist, 6.8.2020

Na co se můžete v hotelu Josef těšit?

Nově postavený hotel disponuje 34 prostornými pokoji v moderním horském designu, kombinujícím přírodní materiály, jako jsou kámen a dřevo. Součástí hotelu je také moderní restaurace s venkovním posezením. 


V restauraci jsou při obsazenosti nad 20 hostů podávány snídaně a večeře formou bufetu. Při nižší obsazenosti jsou servírovány formou á la carte dle požadavků hostů. Všechny sportovní nadšence pak potěší možnost změřit své síly v kryté víceúčelové hale nebo si dát pořádně do těla v hotelovém fitness či aerobním sále. 


Speciální nabídky

Romantické, rodinné a relaxační pobyty i balíčky na míru 

Relaxační pobyt

Pobyt pro rodiny

Dámský wellness pobyt