Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód

Pivovar Albert

Pro společenské akce i rodinnou dovolenou

Hledáte místo pro nevšední rozlučku se svobodou, rodinnou oslavu nebo firemní teambuilding? A co takhle si pronajmout zámecký rodinný pivovar a parádně se s ostatními pobavit? Kromě pivnice, ve které si můžete vychutnat jedinečný světlý ležák Albert, jsou součástí pivovaru také tři apartmány s kapacitou šest nebo dvanáct osob, a tak se v pivovaru můžete pohodlně ubytovat s větší partou nebo rodinou. 

Vlastní pivo pro celý resort Sobotín

Zámecký pivovar Albert produkuje vlastní pivo nejvyšší kvality určené pro konzumaci nejen přímo v pivovaru, ale také v ostatních provozovnách, které jsou součástí resortu Sobotín, a tak si můžete místní pivo vychutnat i mimo pivovar. Součástí pivovaru je pivnice s kapacitou 40 míst s měděnými várnicemi a nakouknout můžete díky podlahovým průzorům také do prostor suterénu, kde se nachází výrobní zařízení.


Světlý ležák jedenáctka i dvanáctka

Místní pivo je pojmenováno stejně jako pivovar po průmyslníkovi, finančníkovi a politikovi Albertu Kleinovi von Wisenberg. Vyrábí se hned ve dvou variantách, a to jako světlý ležák jedenáctka a dvanáctka. Jedenáctistupňové pivo je světlý ležák plzeňského typu, který se pyšní kořenitým zemitým aroma žateckého chmele doplněného kvasnicovou vůní nefiltrovaného piva. Dvanáctistupňový Albert má naopak jemné chmelové aroma doprovázené o tóny citrónové kůry a jeho chuť je jemně oříšková.


Pouze pro soukromé akce

Pivnice není určena k dennímu provozu a slouží pouze pro soukromé akce jako jsou zmíněné rozlučky se svobodou, rodinné oslavy nebo firemní teambuildingy. Pro rezervaci pivnice prosím kontaktujte naše obchodní oddělení či recepci. Součástí apartmá, která se nachází v pivovaru, jsou kompletně vybavené kuchyně, případně mohou hosté využít možnosti stravování formou polopenze v restauraci sousedního hotelu Josef.


Možnost skupinových rezervací na objednávku

Tel.: + 420 777 472 403
e-mail: events@resortsobotin.cz