Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
logo

Zámecký hotel Klein

Objevte romantické kouzlo dávných časů

Objevte romantické kouzlo dávných časů

Patříte mezi časté návštěvníky hradů či zámků? Pak jste možná nejednou zatoužili po tom zkusit si, jaké by to asi bylo probudit se v královské posteli a nechat se po celý den hýčkat jako člen královské rodiny. Nemusíte být zrovna král nebo královna, princ či princezna, aby se mohlo stát vaše přání skutečností. V zámeckém hotelu Klein zažijete romantickou dovolenou jako z pohádky.

Vyberte si pokoj dle vaší fantazie

Toužíte po nezapomenutelné dovolené s vaší drahou polovičkou a rádi byste ze zámeckého pokoje vůbec nevystrčili paty? Splnit se vám to může například v apartmá se soukromou saunou a vířivkou. Nebo byste rádi dopřáli královský zážitek celé vaší rodině? Apartmá s ložnicí pro rodiče a pokojíkem pro malou princeznu pro vás bude tím pravým. Kromě toho si ale můžete vybrat z ubytování v dalších čtyřech originálních apartmá či dvanácti zámeckých pokojích. Každý pokoj je jedinečný a každý vás okouzlí svou nezaměnitelnou atmosférou.

Poznejte historii s puncem moderních technologií

Přesto, že byl zámek při rekonstrukci koncipován jako romantický zámecký hotel s důrazem na odpovědnost vůči slohovému tvarosloví a pracovním postupům u jednotlivých uměleckých řemesel a byl kladen velký důraz na zachování řady prvků z kleinovské éry, najdete v něm řadu prvků, které odpovídají standardnímu modernímu vybavení současných hotelů.

Užijte si královskou hostinu v zámecké restauraci

Zámecký hotel Klein se může pyšnit také přepychovou restaurací Savarin a zámeckou vinárnou Hubert. Vynikající speciality našeho šéfkuchaře si můžete vychutnat během pravidelně pořádaných gastronomických akcí nebo v případě, že si restauraci pronajmete pro účely soukromé akce. 


Prožijte chvíle dokonalého relaxu i zábavy

Ani za sportem a odpočinkem nemusíte chodit daleko. Romantické a ničím nerušené chvíle si užijete v tajemném zámeckém sklepení, které ukrývá luxusní privátní spa se saunou a vířivkou.