Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
logo

Masáže a procedury

Masážní techniky, které naši maséři provádí, vychází z tradiční medicíny ze všech koutů světa i z historie našeho kraje.

Velký důraz je kladen na komplexní péči. Přejeme si, aby pro vás byla návštěva našeho wellness balzámem na vaše tělo i duši, abyste uvolnili vaši mysl a napětí, příjemně si odpočinuli a načerpali novou energii.­­ Při zakoupení jakékoli masážní procedury, je vstup pro 1 osobu na 3 hodiny do wellness & spa Sidonie zdarma. Vyberte si z naší bohaté nabídky masáží a procedur:

Hammam rituál 

zážitková rituální očista těla i duše

Tato výjimečná procedura je prováděna na mramorovém lůžku a vychází z tradice orientálních očistných procedur. Spočívá v prohřátí v parní sauně a následném omývání těla teplou vodou. Součástí je důkladný peeling pomocí speciální rukavice. Blahodárný zážitek z celé procedury ještě umocní bohatá mýdlová pěna a uvolňující masáž. Po rituálu podáváme šálek čaje a ovoce.

Středně silná uvolňující masáž vhodná pro ženy i muže.

80 minut procedura + 30 minut odpočinek


110 min 2 700 Kč

Hammam rituál speciál

zážitková rituální očista těla i duše se zábalem z marockého jílu

Tato výjimečná procedura je prováděna na mramorovém lůžku a vychází z tradice orientálních očistných procedur. Spočívá v prohřátí v parní sauně a následném omývání těla teplou vodou. Součástí je důkladný peeling pomocí speciální rukavice. Blahodárný zážitek z celé procedury ještě umocní bohatá mýdlová pěna, uvolňující masáž a zábal z marockého jílu. Po rituálu podáváme šálek čaje a ovoce.

Středně silná uvolňující masáž vhodná pro ženy i muže.

90 minut procedura + 30 minut odpočinek


120 min 2 900 Kč

Rituál Havajský sen

Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění. Tradiční havajská masáž Lomi-Lomi je už odpradávna praktikována na Havajských ostrovech. Základy této masáže spočívají v použití speciálních pohybových technik využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů, které přináší svou rytmikou a energickým potencionálem vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Silová uvolňující masáž vhodná pro ženy i muže.


55 min 2 290 Kč / 80 min 2 590 Kč

Čarodějná úleva – tradiční masáž

Masáž, která zázračně zbaví vaše tělo i mysl následků přepracování, nespavosti nebo prohřešků proti zdravému životnímu stylu. Suchý peeling je prováděn pomocí speciálních žínek. Masáž přírodním aromaterapeutickým olejem „Povzbuzení“, který je součástí řady originální zámecké kosmetiky, umocní vaše uvolnění a odplaví zbytky pocitu přetlaku a bolesti.

Silová uvolňující masáž vhodná pro ženy i muže.


55 min 2 200 Kč/ 80 min 2 520 Kč / 120 min 2 820 Kč

Sidonie

Hloubkově relaxační masáž, při níž zažijete pocit dokonalého štěstí, radosti a krásy. Peeling s kvalitním tmavým speciálně jemným třtinovým cukrem uvolňuje tělesné i duševní bloky, odstraňuje únavu a následky stresu, napětí a zlepšuje spánek. Éterické silice ylangu, růže, santalu a jasmínu obsažené v našem unikátním oleji vás obejmou a zklidní emoce, projasní mysl a pozvednou ducha.

Jemná relaxační masáž s cukrovým peelingem vhodná zejména pro ženy.


55 min 2 200 Kč/ 80 min 2 520 Kč 

Lávové kameny

Masáž vhodná spíše v chladnějším počasí. Horké kameny jsou balzámem na ztuhlé svaly a klouby. Peeling kamennou solí vyčistí kůži i auru a rozproudí krevní oběh. Tlak a teplo kamenů harmonizují energetickou nerovnováhu, uvolní odpadní látky a stimulují lymfatický systém. Nádherná vůně přírodního masážního oleje navodí pocit dokonalé pohody.

Středně silná uvolňující/relaxační masáž vhodná pro ženy i muže.


80 min  2 520 Kč

Detoxikační lymfatická masáž

Masáž vycházející ze znalostí starověkých očistných praktik a lymfodrenáže. Pomůže vašemu tělu zbavit se otoků, nahromaděných toxinů a únavy. Masáž je prováděna aromaterapeutickým olejem obsahujícím 100% éterické silice (jalovec, cypřiš, grep, pomeranč) s drenážním účinkem, které prodlužují účinky masáže až o 24 hodin.

Velmi jemná, hladivá masáž vhodná pro ženy i muže.


90 min 2 450 Kč / 120 min 2 890 Kč

Reflexní masáž nohou

Reflexní masáž chodidel je jednou z nejúčinnějších metod alternativní medicíny. Masáž nohou začíná speciálním bylinným zábalem chodidel. Stlačováním reflexních bodů na chodidlech se zablokovaná místa postupně uvolňují a obnovuje se harmonie všech systémů. Kýženého účinku se dosáhne prostřednictvím mačkání nebo hlazení těchto bodů. Účinek se dostaví okamžitě, což má velký význam při bolestech nebo akutních problémech. Po reflexní masáži chodidel následuje krátká masáž nohou. Procedura je zakončena masáží hlavy rozmarýnovou tinkturou.

Středně silná uvolňující masáž vhodná pro ženy i muže.


55 min 2 120 Kč

Reflexní masáž nohou speciál

Reflexní masáž chodidel je jednou z nejúčinnějších metod alternativní medicíny. Masáž nohou začíná speciálním bylinným nálevem a peelingem pro nohy. Stlačováním reflexních bodů na chodidlech se zablokovaná místa postupně uvolňují a obnovuje se harmonie všech systémů. Kýženého účinku se dosáhne prostřednictvím mačkání nebo hlazení těchto bodů. Účinek se dostaví okamžitě, což má velký význam při bolestech nebo akutních problémech. Po reflexní masáži chodidel následuje krátká masáž nohou. Procedura je zakončena masáží hlavy rozmarýnovou tinkturou.

Středně silná uvolňující masáž vhodná pro ženy i muže.


80 min 2 520 Kč

Olejová masáž nejen pro těhotné

Tato masáž je spojením západních a východních technik, má terapeutický a hluboce relaxační účinek. Masáž se provádí v poloze na boku, je vhodná pro všechny, kteří z jakéhokoliv důvodu nemohou ležet na břichu či hlavou dolu. Pravidelná masáž zvyšuje pružnost pokožky, snižuje pravděpodobnost výskytu strií, zlepšuje činnost střev, lymfatického a krevního oběhu. Napomáhá uvolnění, zlepšuje spánek a náladu, snižuje úzkost a podrážděnost.

Masáž nelze provést v období 1. trimestru a v 29. – 34. týdnu těhotenství.

Velmi jemná masáž vhodná pro ženy i muže.


55 min 2 200 Kč

Dětská masáž

Tato masáž je určena pro děti od 7 do 14 let.

Dětská aroma masáž, poskytuje dětem tělesnou i duševní relaxaci. Je přizpůsobena potřebám dětského těla tak aby uvolnila svalový systém šetrně a jemně.  Masáž má pozitivní vliv na nervový a imunitní systém dětí. přináší dětem nejen fyzické uvolnění, ale také duševní klid. 

Masáž provádí zkušené, kvalifikované masérky a maséři .


55 min 1 820 Kč

Wellness & spa je inspirováno osobností Sidonie Nádherné, vnučky zakladatele sobotínského zámku Alberta Kleina. Její záliba v cestování, přírodě a umění se tak odráží i v našich originálních procedurách. Využíváme sílu přírody – používáme 100% přírodní oleje, byliny, jíly i soli a při spa rituálech pracujeme s výjimečnou kosmetikou Alqvimia, jejíž vůně a jemnost doslova učaruje vašim smyslům. Vyberte si z naší bohaté nabídky SPA rituálů:

Rituál královny Kleopatry

Celotělové ošetření inspirované zkrášlujícími rituály egyptských královen přináší dokonalé uvolnění a krásu tváři, tělu i duši. Tělový rituál zahrnuje celotělový peeling, detoxikační zábal, kompletní ošetření obličeje dle typu pleti a celotělovou aromaterapeutickou masáž.

Velmi jemná relaxační masáž vhodná zejména pro ženy.


120 min 2 990 Kč

Rituál Císaře Caesara

Celotělové ošetření, jehož síla vychází ze synergie tvořené esenciálními oleji a exotickými esencemi pro omlazení, detoxikaci a hydrataci pokožky. Navozuje pocity pohody a uvolnění, posiluje mužské sebevědomí a vnitřní sílu. Tělový rituál zahrnuje celotělový peeling směsí solí z Mrtvého moře a vzácných olejů, detoxifikační tělový zábal, masáž hlavy a celotělovou aromaterapeutickou masáž.

Středně silná relaxační masáž vhodná zejména pro muže.


120 min 2 990 Kč

Rituál antistresový Oáza klidu a míru

Celotělový rituál, který poskytuje požitek z dokonalého fyzického uvolnění a pomáhá znovu nalézt psychickou rovnováhu. Rituál zahrnuje celotělový peeling, detoxikační zábal, celotělovou relaxační masáž. Díky unikátní kombinaci esenciálních olejů s antistresovými účinky vrací pocit pohody a harmonie.

Středně silná relaxační masáž vhodná pro ženy i muže.


120 min 2 890 Kč

Rituál Silueta

Při rituálu je využíváno jedinečných detoxikačních účinků solí a bahna z Mrtvého moře, zpevňujícího efektu mořských řas i unikátních účinků vzácných bylin. Rituál zahrnuje celotělový peeling, detoxikační zábal a relaxační masáž. Jejich společné působení nastartuje intenzivní detoxikační proces, zajistí zmírnění projevů celulitidy a napomůže odbourávání tuků.

Středně silná relaxační masáž vhodná pro ženy i muže.


120 min 2 890 Kč

Rituál Smyslná orchidej

Ošetření pro hloubkovou detoxikaci, výživu a hydrataci pokožky těla i obličeje. Tento rituál přináší krásu, relaxaci, pocit ženskosti a výjiměčnosti. Během ošetření vás budeme hýčkat Jasmine Absolute – jedinečným esenciálním olejem známým pro své silné omlazující a regenerační účinky.

Velmi jemná relaxační masáž vhodná zejména pro ženy.


120 min 2 980 Kč

Krásná ňadra a dekolt Alqvimia

Pro hladký, zdravý a dobře vyživený dekolt a poprsí. Toto ošetření bylo speciálně navrženo pro citlivou oblast dekoltu a zahrnuje péči unikátním tělovým olejem Burst Firming v kombinaci se speciální Tao masáží. Ošetření zahrnuje peeling, zábal a relaxační masáž. Obnovte pevnost svých prsou prostřednictvím této delikátní péče, která hluboce regeneruje, hydratuje a zanechává pokožku zářící.

Velmi jemná relaxační masáž vhodná zejména pro ženy.


60 min 2 290 Kč 

Spa ošetření pleti Alqvimia

Pleťové ošetření aktivující hloubkovou buněčnou regeneraci. Ošetření zahrnuje peeling, masáž obličeje a masku. Viditelně vyhlazuje vrásky, má hydratační, výživný, antioxidační a regenerační účinek a obnovuje přirozenou vnitřní zář a světlo, které jsou charakteristické pro mladou a zdravou pleť.

Velmi jemná relaxační masáž vhodná zejména pro ženy.


60 min 2 290 Kč 

Krásná ňadra a dekolt Alqvimia a Spa ošetření pleti Alqvimia


120 min 3 200 Kč

Toužíte po romantickém odpočinku plném příjemných vůní? Vyzkoušejte některou z našich koupelí v unikátní kamenné vaně. Krásné prostředí privátního spa s vanou z jednoho kusu černého kamene, hra světel, pohodlné lůžko a vybrané lahodné nápoje umocní váš zážitek z koupele, kterou si u nás vyberete.

Koupel OSVĚŽENÍ

Koupel s bohatou dřevitou a citrusovou vůní která vám dodá vitalitu a dobrou náladu. Esenciální oleje z červeného pomeranče, grepu, plodů jalovce podporují detoxikaci a stimulaci krevního oběhu. Sůl z mrtvého moře , 100% přírodní olej  Zlatý pomeranč a osvěžující ovocní šťáva je rituálem svěžesti.

Všechny koupele je možné prodloužit o 30 minut za příplatek 600 Kč.


1–2 osoby 60 min 1 950  Kč

Koupel ENERGIE

Povzbuzující koupel která vám dodá potřebnou sílu z přírody. Načerpejte energii z nádherné vůně citronové trávy, rozmarýnu, máty a dalších vzácných esencí. Sůl z mrtvého moře a 100% přírodním olej Síla přírody harmonizují mysl, tělo i duši. Ke koupeli vám připravíme nealkoholické Mojito.


Všechny koupele je možné prodloužit o 30 minut za příplatek 600 Kč.


1-2 osoby 60 min 1 950 Kč

Koupel SMYSLNOST 

Koupel s opojnou a podmanivou vůní květů, ylang – ylangu, santalového dřeva, růžového dřeva a jasmínu . Plátky růží zdobená kamenná vana, sůl z mrtvého moře, 100% přírodní olej Květinová vášeň a k tomu láhev vychlazeného sektu je dokonalá kombinace pro romantickou atmosféru . V suchém zábalu pak můžete nerušeně snít o dalších krásných okamžicích, které vás ještě čekají.

Všechny koupele je možné prodloužit o 30 minut za příplatek 600 Kč.


1-2 osoby 60 min 1 950 Kč

Koupel UVOLNĚNÍ

Nad hladinou této koupele se vznáší blahodárné esence neroli, muškátové šalvěje, medové levandule a myrhy. Koupel svým jedinečným složením přispívá ke zkrášlení vaší pokožky a blahodárné relaxaci. Sůl z mrtvého moře, 100% přírodní olej Medová levandule vás připraví na klidný spánek. Ke koupeli podáváme bylinkový čaj a levandulovou limonádu.

Všechny koupele je možné prodloužit o 30 minut za příplatek 600 Kč.


1-2 osoby 60 min 1 950 Kč