Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
logo

Masáže a procedury

Masážní techniky, které naši maséři provádí, vychází z tradiční medicíny ze všech koutů světa i z historie našeho kraje.

Velký důraz je kladen na komplexní péči. Přejeme si, aby pro vás byla návštěva našeho wellness balzámem na vaše tělo i duši, abyste uvolnili vaši mysl a napětí, příjemně si odpočinuli a načerpali novou energii.­­ Při zakoupení jakékoli masážní procedury, je vstup pro 1 osobu na 3 hodiny do wellness & spa Sidonie zdarma. Vyberte si z naší bohaté nabídky masáží a procedur:

Hammam rituál – očista těla i duše

Tato výjimečná procedura je prováděna na mramorovém lůžku a vychází z tradice orientálních očistných procedur. Spočívá v prohřátí v parní sauně a následném omývání těla teplou vodou. Součástí je důkladný peeling pomocí speciální rukavice. Blahodárný zážitek z celé procedury ještě umocní bohatá mýdlová pěna a uvolňující masáž. Po rituálu podáváme šálek čaje a ovoce.


110 min 2 400 Kč

Hammam rituál speciál

Hammam rituál se zábalem s marockým jílem.


120 min 2 600 Kč

Rituál Havajský sen

Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění. Tradiční havajská masáž Lomi-Lomi je už odpradávna praktikována na Havajských ostrovech. Základy této masáže spočívají v použití speciálních pohybových technik využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů, které přináší svou rytmikou a energickým potencionálem vysoký terapeutický a relaxační účinek.


60 min 1 890 Kč

Čarodějná úleva – tradiční masáž

Masáž, která zázračně zbaví vaše tělo i mysl následků přepracování, nespavosti nebo prohřešků proti zdravému životnímu stylu. Suchý peeling je prováděn pomocí speciálních žínek. Masáž přírodním aromaterapeutickým olejem „Povzbuzení“, který je součástí řady originální zámecké kosmetiky, umocní vaše uvolnění a odplaví zbytky pocitu přetlaku a bolesti.


55 min / 80 min 1 820 Kč / 2 200 Kč

Sidonie

Hloubkově relaxační masáž, při níž zažijete pocit dokonalého štěstí, radosti a krásy. Peeling kvalitním tmavým třtinovým cukrem uvolňuje tělesné i duševní bloky, odstraňuje únavu a následky stresu, napětí a zlepšuje spánek. Éterické silice ylangu, růže, santalu a jasmínu obsažené v našem unikátním oleji vás obejmou a zklidní emoce, projasní mysl a pozvednou ducha.


55 min / 80 min 1 820 Kč / 2 200 Kč

Lávové kameny

Masáž vhodná spíše v chladnějším počasí. Horké kameny jsou balzámem na ztuhlé svaly a klouby. Peeling kamennou solí vyčistí kůži i auru a rozproudí krevní oběh. Tlak a teplo kamenů harmonizují energetickou nerovnováhu, uvolní odpadní látky a stimulují lymfatický systém. Nádherná vůně přírodního masážního oleje navodí pocit dokonalé pohody.


60 min / 80 min 1 820 Kč / 2 200 Kč

Detoxikační lymfatická masáž

Masáž vycházející ze znalostí starověkých očistných praktik a lymfodrenáže. Pomůže vašemu tělu zbavit se otoků, nahromaděných toxinů a únavy. Masáž je prováděna aromaterapeutickým olejem obsahujícím 100% éterické silice (jalovec, cypřiš, grep, pomeranč) s drenážním účinkem, které prodlužují účinky masáže až o 24 hodin.


80 min 1 950 Kč

Reflexní masáž nohou

Reflexní masáž chodidel je jednou z nejúčinnějších metod alternativní medicíny. Ovlivňováním reflexních bodů se zablokovaná místa postupně uvolňují a obnovuje se harmonie všech systémů. Kýženého účinku se dosáhne prostřednictvím mačkání nebo hlazení těchto bodů. Účinek se dostaví okamžitě, což má velký význam při bolestech nebo akutních problémech. Tlakem a masírováním reflexních plošek na chodidlech lze zlepšit celkovou látkovou výměnu.


55 min 1 720 Kč

Těhotenská masáž

Tato masáž je spojením západních a východních technik, má terapeutický a hluboce relaxační účinek. Masáž se provádí v poloze na boku, je vhodná pro všechny kteří z jakéhokoliv důvodu nemohou ležet na břichu či hlavou dolu. Má blahodárný vliv na vzhled v době těhotenství a po porodu. Pravidelná masáž zvyšuje pružnost pokožky, snižuje pravděpodobnost výskytu strií, zlepšuje činnost střev, lymfatického a krevního oběhu. Napomáhá uvolnění, zlepšuje spánek a náladu, snižuje úzkost a podrážděnost.


55 min / 80 min 1 820 Kč / 2 200 Kč

Wellness & spa je inspirováno osobností Sidonie Nádherné, vnučky zakladatele sobotínského zámku Alberta Kleina. Její záliba v cestování, přírodě a umění se tak odráží i v našich originálních procedurách. Využíváme sílu přírody – používáme 100% přírodní oleje, byliny, jíly i soli a při spa rituálech pracujeme s výjimečnou kosmetikou Alqvimia, jejíž vůně a jemnost doslova učaruje vašim smyslům. Vyberte si z naší bohaté nabídky SPA rituálů:

Rituál královny Kleopatry

Celotělové ošetření inspirované zkrášlujícími rituály egyptských královen přináší dokonalé uvolnění a krásu tváři, tělu i duši. Tělový rituál zahrnuje celotělový peeling, detoxikační zábal, kompletní ošetření obličeje dle typu pleti a celotělovou aromaterapeutickou masáž. Ošetření je vhodné zejména pro ženy.


120 min 2 790 Kč

Rituál antistresový Oáza klidu a míru

Antistresový rituál, který poskytuje požitek z dokonalého fyzického uvolnění a pomáhá znovu nalézt psychickou rovnováhu. Díky unikátní kombinaci esenciálních olejů s antistresovými účinky vrací pocit pohody a harmonie.


90 min 2 370 Kč

Rituál Silueta

Při rituálu je využíváno jedinečných detoxikačních účinků solí a bahna z Mrtvého moře, zpevňujícího efektu mořských řas i unikátních účinků vzácných bylin. Jejich společné působení nastartuje intenzivní detoxikační proces, zajistí zmírnění projevů celulitidy a napomůže odbourávání tuků.


90 min 2 370 Kč

Exkluzivní předsvatební rituál JASMINE pro nevěsty

Ošetření pro hloubkovou detoxikaci, výživu a hydrataci pokožky těla i obličeje. Tento rituál přináší krásu, relaxaci, pocit ženskosti a hluboký mír. Je vhodný nejen pro nadcházející nevěsty, ale pro každou příležitost, kdy se žena stává středem pozornosti a je žádoucí, aby více než jindy vyzařovala vitalitu, štěstí a sebedůvěru. Během ošetření vás budeme hýčkat Jasmine Absolute – jedinečným esenciálním olejem známým pro své silné omlazující a regenerační účinky.


120 min 2 980 Kč

Exkluzivní předsvatební rituální balíček JASMINE pro pár

(vhodné jako svatební dar)

Rituál JASMINE pro ni a rituál Oáza klidu a míru pro něj. Prožijte nádherné chvíle během luxusní romantické koupele s láhví sektu a prožijte nezapomenutelný zážitek.


180 min 5 600 Kč

Krásná ňadra a dekolt Alqvimia

Luxusní ošetření dekoltu a poprsí – Special Burst Treatment – v rámci ČR exkluzivně pouze ve spa Sidonie.

Pro hladký, zdravý a dobře vyživený dekolt a poprsí. Toto ošetření bylo speciálně navrženo pro citlivou oblast dekoltu a zahrnuje péči naším unikátním tělovým olejem Burst Firming v kombinaci se speciální Tao masáží. Obnovte pevnost svých prsou prostřednictvím této delikátní péče, která hluboce regeneruje, hydratuje a zanechává pokožku zářící.


60 min 1 800 Kč 

Spa ošetření pleti Alqvimia

Pleťová péče ALQVIMIA Essentially Beautiful Rejuvenate. Pleťové ošetření aktivující hloubkovou buněčnou regeneraci. Viditelně vyhlazuje vrásky, má hydratační, výživný, antioxidační a regenerační účinek a obnovuje přirozenou vnitřní zář a světlo, které jsou charakteristické pro mladou a zdravou pleť.


60 min 1 890 Kč 

Krásná ňadra a dekolt Alqvimia a Spa ošetření pleti Alqvimia


120 min 2 900 Kč

Toužíte po romantickém odpočinku plném příjemných vůní? Vyzkoušejte některou z našich koupelí v unikátní kamenné vaně. Krásné prostředí privátního spa s vanou z jednoho kusu černého kamene, hra světel, pohodlné lůžko a vybrané lahodné nápoje umocní váš zážitek z koupele, kterou si u nás vyberete.

Romantická koupel

Koupel jako stvořená nejen pro zamilované. Plátky růží zdrobená kamenná vana, esenciální směs zámeckého oleje a k tomu láhev vychlazeného sektu. To je dokonalá kombinace, co říkáte? V suchém zábalu pak můžete nerušeně snít o dalších krásných okamžicích, které vás ještě spolu čekají.

Všechny koupele je možné prodloužit o 30 minut za příplatek 600 Kč.


1–2 osoby 60 min 1 950  Kč

Lesní bylinná koupel

Blahodárná koupel s bylinnými výluhy, vůní lesa a hlasem přírody. Bylinkový čaj s medem a osvěžující zámecká limonáda z lesních jahod jistě přijdou vhod.

Všechny koupele je možné prodloužit o 30 minut za příplatek 600 Kč.


1-2 osoby 60 min 1 950 Kč

Koupel královny Egypta

Nechte se hýčkat jako egyptské královny. Užijte si dokonalou koupel ze soli z Mrtvého moře, 100% mandlového oleje Alqvimia, mléka a esenciální směsi Queen of Egypt. Během koupeli na vás navíc čeká překvapení.

Všechny koupele je možné prodloužit o 30 minut za příplatek 600 Kč.


1-2 osoby 60 min 1 990 Kč

Antistresová koupel pro pohodu a uvolnění

Uvolněte své tělo i mysl během koupele ze soli z Mrtvého moře, 100% mandlového oleje Alqvimia a esenciální směsi Anti Stress. Během koupeli na vás navíc čeká překvapení.

Všechny koupele je možné prodloužit o 30 minut za příplatek 600 Kč.


1-2 osoby 60 min 1 990 Kč