Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód

Family & sport hotel Josef

Zažijte nezapomenutelnou rodinnou dovolenou

Zažijte nezapomenutelnou rodinnou dovolenou

Plánujete vyrazit na dovolenou s celou vaší rodinou a hledáte místo, kde se si můžete dopřát dostatek odpočinku i pestrou škálu volnočasových aktivit? Ať už máte školáky či předškoláky, ve Family & sport hotelu Josef prožijete dovolenou, na kterou budete všichni dlouho vzpomínat!

Zábava za každého počasí

Family & sport hotel Josef je tím pravým místem pro celoroční dovolenou nejen s rodinou, ale také s partou přátel, partnerem či partnerkou. Ať už je venku krásně a teplo, deštivo nebo závěje sněhu, v hotelu ani jeho okolí se rozhodně nudit nebudete. V hotelu máte celou řadu možností vyžití. S dětmi si můžete užít zábavu v dětské herně, při hře tenisu, badmintonu, nohejbalu, při bowlingu nebo si zajít podzemní chodbou do bazénu či wellness hotelu Sidonie, které disponuje bohatou nabídkou procedur a masáží. Kromě toho vás ve wellness čekají saunové rituály nebo příjemný relax ve vířivkách či páře.

Nechte se učarovat krásnou přírodou Jeseníků

Nejen pro příjemnou ranní rozcvičku, ale také odpolední odpočinek můžete využít rozsáhlý park našeho resortu. Za prozkoumání pak určitě stojí také okolní příroda, která doslova vybízí k pěší turistice či cyklistice. V zimním období se pak můžete s rodinou nebo partou přátel vydat za parádní lyžovačkou na některou z okolních sjezdovek, kterých je v Jeseníkách dostatek jak pro začátečníky, tak pokročilé lyžaře a snowboardisty. A kdyby se vám nechtělo z hotelového areálu, můžete se svézt na mírném svahu naší sjezdovky, kterou pro vás během lyžařské sezóny pravidelně udržujeme.

Na co se můžete v hotelu Josef těšit?

Hotel disponuje 30 prostornými pokoji v moderním horském designu, kombinujícím přírodní materiály, jako jsou kámen a dřevo. Součástí hotelu je také moderní restaurace s venkovním posezením. V restauraci jsou při obsazenosti nad 20 hostů podávány snídaně a večeře formou bufetu. Při nižší obsazenosti jsou servírovány formou á la carte dle požadavků hostů.

Prostorné pokoje pro malé i větší rodiny

V hotelu Josef je k dispozici ubytování ve třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které nabízí komfortní ubytování pro celé rodiny. Všechny jsou vybaveny moderním nábytkem a některé disponují balkonem či terasou.