Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód

Resort Sobotín

Místo jako stvořené pro výjimečné okamžiky

Vítejte v Sobotíně, v romantickém resortu v podhůří Jeseníků ležícím ve stejnojmenné obci mezi Šumperkem a největší dominantou Jeseníků – horou Praděd.

Zámecký hotel Klein

Objevte romantické kouzlo dávných časů

Patříte mezi časté návštěvníky hradů či zámků? Pak jste možná nejednou zatoužili po tom zkusit si, jaké by to asi bylo probudit se v královské posteli a nechat se po celý den hýčkat jako člen královské rodiny. Nemusíte být zrovna král nebo královna, princ či princezna, aby se mohlo stát vaše přání skutečností. V zámeckém hotelu Klein zažijete romantickou dovolenou jako z pohádky.

Wellness & spa hotel Sidonie

Pro potěšení vašeho těla i mysli

Chystáte se oslavit se svou drahou polovičkou výročí vašeho vztahu? Chcete si užít s přáteli nebo rodinou víkend plný masáží, procedur, relaxu a zábavy v saunovém nebo vodním světě? Anebo si jen odpočinout od každodenního shonu? Nespokojíte se jen s tím, ale rádi byste si užili také procházky lesem nebo další outdoorové či indoorové aktivity? Pak jste na správném místě. To všechno vám nabízí Wellness & spa hotel Sidonie!

Family & sport hotel Josef

Zažijte nezapomenutelnou rodinnou dovolenou

Plánujete vyrazit na dovolenou s celou vaší rodinou a hledáte místo, kde se si můžete dopřát dostatek odpočinku i pestrou škálu volnočasových aktivit? Ať už máte školáky či předškoláky, ve Family & sport hotelu Josef prožijete dovolenou, na kterou budete všichni dlouho vzpomínat!

Pivovar Albert

Pro společenské akce i rodinnou dovolenou

Hledáte místo pro nevšední rozlučku se svobodou, rodinnou oslavu nebo firemní teambuilding? A co takhle si pronajmout zámecký rodinný pivovar a parádně se s ostatními pobavit? Kromě pivnice, ve které si můžete vychutnat jedinečný světlý ležák Albert, jsou součástí pivovaru také tři apartmány s kapacitou šest nebo dvanáct osob, a tak se v pivovaru můžete pohodlně ubytovat s větší partou nebo rodinou.