Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
logo

Wellness & spa hotel Sidonie

Pro potěšení vašeho těla i mysli

Chystáte se oslavit se svou drahou polovičkou výročí vašeho vztahu? Chcete si užít s přáteli nebo rodinou víkend plný masáží, procedur, relaxu a zábavy v saunovém nebo vodním světě? Anebo si jen odpočinout od každodenního shonu?


Útulné ubytování v příjemném wellness stylu

V hotelu Sidonie je k dispozici ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které nabízí komfortní pobyt jak pro páry, tak pro přátele či celé rodiny.


Pokoj Standard

Rodinný pokoj Standard

 Prohlédněte si hodnocení wellness & spa hotelu Sidonie:

Skvělý hotel

Skvělý hotel, skvělé služby a nejskvělejší personál. Určitě zopakujeme.


Bookassist, 14.12.2020

Úžasný víkendový pobyt

Úžasný víkendový pobyt, skvělé jídlo, krásné a velké wellness. Moc jsme si to užili.


Jan Z., Bookassist, 11.10.2020

Krásný resort 

Krásný resort s kvalitním ubytováním, milým personálem s mnoha možnostmi na trávení volného času jak v resortu, tak v krásné okolní přírodě. My jsme zde byli poprvé, ale určitě se vrátíme. Jediné, co by dalo zlepšit, je jídlo. Na tak skvělém místě bych čekala lepší jídlo.


Bookassist, 25.7.2020

Po vzoru baronky Sidonie Nádherné

Srdcem hotelu je bezesporu jeho wellness a spa, které je rovněž jako samotný hotel pojmenováno po vnučce Alberta Kleina von Wiesenberg, baronce Sidonii Nádherné z Bohutína. Ta byla velkou milovnicí cestování, přírody, krásy, umění i života samotného. Užijte si jedinečný zážitek z originálních procedur a masáží vycházejících jak z tradiční medicíny ze všech koutů světa, tak i z historie místního kraje. 


Dopřejte si relax v pivních lázních doplněný o osvěžení pivem z našeho vlastního pivovaru, odpočiňte si v saunách při saunových rituálech, vířivkách nebo při plavání s pohledem na kouzelný západ slunce v našem jedinečném bazénu.


Speciální nabídky

Romantické, rodinné a relaxační pobyty i balíčky na míru 

Relaxační pobyt

Pobyt pro rodiny

Dámský wellness pobyt