Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód

Nezapomenutelné firemní akce, konference i teambuildingy

Připravte pro své zaměstnance něco skutečně výjimečného

Plánujete zorganizovat pro své zaměstnance či obchodní partnery originální firemní akci, konferenci či teambuilding? V resortu Sobotín vám velmi rádi s plánováním pomůžeme. V celém resortu můžeme ubytovat až 180 účastníků akce, přizpůsobit vám konferenční sály na míru i zajistit řadu výjimečných volnočasových aktivit jako jsou sportovní či relaxační aktivity nebo například ochutnávka našeho zámeckého piva ve stylové pivnici Albert. 

Co všechno u nás můžete zažít?

V rámci firemních akcí se také rádi postaráme o vaše volnočasové aktivity. Vybrat si můžete z celé řady možností. Přímo v hotelu můžete využít velkou multifunkční halu, ve které si můžete poměřit se svými kolegy či zaměstnanci síly při hře tenisu či nohejbalu. 


Připraveny jsou také stoly pro stolní tenis nebo 4 bowlingové dráhy. Chvíle odpočinku si pak můžete užít v našem wellness & spa Sidonie při masážích, v saunách, vířivce či bazénu. Pro zpestření vašeho programu vám můžeme uspořádat také ochutnávku piva přímo v našem pivovaru Albert se stylovou pivnicí. 


V rámci venkovních aktivit je možné využít během léta prostoru zámeckého parku nebo vyrazit na pěší turistiku po překrásném okolí či si v zimě zalyžovat.Kde vás ubytujeme?

Využít můžete nabídky ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích, a to ve všech našich budovách s ohledem na velikost skupin a vaše individuální požadavky. Celková kapacita lůžek v našem resortu je 180. 


Velkou výhodou je, že jsou budovy hotelů Josef, Sidonie a Klein propojeny podzemní chodbou, a tak není problém pohodlně projít do konferenčních sálů, restaurací, wellness nebo za sportovními aktivitami. To vše bez nutnosti vyjít ven z hotelu. Nemusíte se tak obávat nepříznivého počasí ani složitého přechodu mezi budovami.


Kontaktujte nás:

Tel.: + 420 777 472 403
e-mail: events@resortsobotin.cz