Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
logo

Pohádková svatba v resortu Sobotín

Prožijte svůj velký den v jedinečném prostředí Jeseníků

Vybrat si to pravé místo, kde začít společnou cestu životem, může být složité. Možností je opravdu nespočet. Pokud sníte o romantické svatbě pod širým nebem nebo v kouzelné obřadní síni zámku a chcete mít vše na jednom místě, pak jste tu správně. Věříme, že pro vás bude resort Sobotín se svým překrásným zámeckým parkem, romantickým rybníčkem a kouzelným výhledem do okolní krajiny tou nejlepší volbou.

Svatba ušitá na míru

Dobře víme, že zajistit organizaci jednoho z nejkrásnějších dní ve vašem životě, dá velkou práci. Proto vám chceme veškeré zařizování co možná nejvíce usnadnit. Velmi rádi vám připravíme svatbu na míru nejen pro nejbližší rodinu, ale i pro širší příbuzenstvo a vaše přátele. 


Ať už si přejete svatební obřad civilní nebo církevní, tradiční nebo netradiční, pod širým nebem či v některém z našich nádherných vnitřních prostorů.


Vše na jednom místě

U nás najdete na jednom místě skutečně vše, co si můžete ve svůj svatební den jen přát. Uspořádáme vám jak samotný obřad, tak i hostinu a ubytujeme u nás všechny vaše hosty.


Ušetříte si tak starosti s náročným přesunem z obřadní síně na svatební hostinu, protože to budete mít doslova jen pár kroků. A zároveň si nebudete muset dělat starosti s rozvážením hostů domů či po okolních ubytovacích zařízeních. V našich hotelech pohodlně ubytujeme více než 100 osob.


Svatební noc v romantickém apartmá

K dokonalé svatbě jako z pohádky už chybí jediné. A to kouzelné apartmá pro novomanžele, ve kterém se budou cítit jako v bavlnce. Speciálně pro vás tak máme připraveno naše nejromantičtější apartmá Sidonie v zámeckém hotelu Klein. 


Rodinné oslavy

Uspořádejte krásnou oslavu v resortu Sobotín

Chystáte se oslavit narozeniny, udělat překvapení své drahé polovičce, mamince, tatínkovi či dětem? Nebo byste se rádi s partou přátel rozloučili se svobodou? Ať už je vaším důvodem k oslavě cokoli, věříme, že pro vás bude náš resort tím pravým místem, kde si to skutečně užijete.


Společně pro vás vymyslíme oslavu na míru, na kterou budou všichni ještě dlouho vzpomínat.