Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
logo

Halové sporty

Plánujete k nám vyrazit za aktivní dovolenou a bojíte se nepříznivého počasí? Abyste si užili sportování do sytosti, nemusíte z našeho resortu doslova ani vystrčit paty. Přímo v resortu máte k dispozici velkou krytou víceúčelovou halu, kterou můžete využít pro hru tenisu, nohejbalu nebo badmintonu. Příznivci raketových sportů si přijdou na své při hře stolního tenisu nebo ricochetu.

 Stačí si jen předem rezervovat termín.Venkovní bazén u hotelu Josef

Užijte si skvělou scenerii a relaxaci na sluníčku u vody

Venkovní bazén u hotelu Josef je určen pouze pro hotelové hosty. 

Otevírací doba za příznivého počasí:
Pondělí - Neděle 7:00 - 19:00

Pivovar Albert

Pro společenské akce i rodinnou dovolenou

Hledáte místo pro nevšední rozlučku se svobodou, rodinnou oslavu nebo firemní teambuilding? A co takhle si pronajmout zámecký rodinný pivovar a parádně se s ostatními pobavit? Ski areál KRISTIAN

V zimě je všem nadšeným lyžařům a snowboardistům k dispozici náš malý hotelový Ski Areál KRISTIAN. Sjezdovka je dlouhá 270 m. Velkou výhodou je, že nemusíte nikam daleko, součástí areálu je i ski bufet, půjčovna lyží a dalšího vybavení. Ski areál KRISTIAN najdete hned naproti resortu. Pro zkušenější lyžaře a větší děti se v blízkosti nachází lyžařské středisko Kouty. 

Okolí

Objevte kouzlo Jeseníků

V Sobotíně a jeho okolí si to skutečně užijete. Bez ohledu na to, jestli je svěží jaro, parné léto nebo pořádná zima! Okolní příroda přímo vybízí k jejímu objevování. Ať už jste aktivní sportovci nebo si rádi užíváte pohodu, máme pro vás řadu prima tipů. Kam vyrazit za pěší turistikou, na cyklo výlet, za lyžováním nebo třeba i za poznáváním trochy místní historie?