Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód

Restaurace Josef

Pro hotelové hosty i veřejnost 

Moderní restaurace Josef je hlavní restaurací celého resortu Sobotín, která se nachází přímo vedle víceúčelové haly, se kterou je propojena skleněnou stěnou. Podávají se zde snídaně a večeře formou bufetu, a to při obsazenosti nad 20 osob.


Restaurace Savarin

Pro výjimečné soukromé akce i příjemné posezení

Milujete barokní styl a rádi byste si pochutnali na lahodných pokrmech v zámeckém prostředí? Nebo máte v plánu si v resortu Sobotín uspořádat svatbu a rádi byste připravili pro své hosty nezapomenutelnou svatební hostinu?


Vinárna Hubert

Pro skutečné gentlemany

Plánujete pánskou rozlučku se svobodou nebo byste rádi pozvali své obchodní partnery na příjemné posezení se skleničkou lahodného vína či vynikajícího rumu? Zarezervujte si zámeckou vinárnu Hubert, kde si kromě vynikajících nápojů můžete dopřát také doutník z našeho humidoru.

Kavárna Sidonie

Romantická kavárna v srdci resortu

Pomyslným srdcem resortu je kavárna Sidonie, která je propojena s recepcí hotelu Sidonie. Podává se zde lahodná káva a řada chutných zákusků. Využít můžete jak vnitřního, tak i venkovního posezení na příjemné zahrádce s houpačkou.


Bowling bar

Pro příjemné osvěžení během hry i oslavy ve sportovním duchu

Vedle restaurace Josef najdete moderní bowlingový bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Přijďte se osvěžit během hry bowlingu, stolního fotbálku, air hokeje či šipek nebo si jen tak posedět. 


Fit bar

Osvěžující občerstvení v hotelovém wellness & spa

Součástí Wellness & spa Sidonie je příjemný bar, kde si můžete vybrat ze široké nabídky osvěžujících nápojů, lehkých dezertů nebo si vychutnat malou svačinku v podobě toastů. 

Pivovar Albert

Pro společenské akce i rodinnou dovolenou

Hledáte místo pro nevšední rozlučku se svobodou, rodinnou oslavu nebo firemní teambuilding? A co takhle si pronajmout zámecký rodinný pivovar a parádně se s ostatními pobavit? 


Zámecký vinný sklep

Pro speciální příležitosti k setkání

Připravte pro své hosty příjemné setkání s autentickou atmosférou vinného sklípku. Zarezervujte si Zámecký vinný sklep, kde si kromě vynikajících vín můžete dopřát také malé občerstvení. 

Motorest Permoník

Havířské speciality v prostředí příjemné koliby

Chystáte se na výlet do Jeseníků a rádi byste si pochutnali na nějaké místní specialitě? Vydejte se do Sobotína a navštivte Motorest Permoník, který najdete na hlavním tahu mezi Šumperkem a Bruntálem.