Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
logo

O nás

Kouzelné místo pro nezapomenutelné zážitky 

Týdenní dovolená, prodloužený wellness víkend, jedinečný svatební den, oslavy, nevšední teambuilding i noc na zámku. To všechno, a nejen to vás čeká v nádherném prostředí Jeseníků v obci Sobotín. Náš multifunkční resort nabízí takřka neomezené možnosti vyžití. Přijeďte si k nám odpočinout do jedinečného wellness či načerpat pozitivní energii v nádherné okolní přírodě...


Ubytování

Pro páry, rodiny i větší skupiny

V Resortu Sobotín si přijde na své opravdu každý. Všem rodinám a sportovním nadšencům je k dispozici ubytování ve Sport & Family hotelu Josef, který se pyšní multifunkční halou, posilovnou, bowlingovými dráhami nebo stolním tenisem a dětským koutkem. Komfortní pobyt v „podzámčí“, které je srdcem celého resortu a najdete v něm největší wellness a SPA v Jeseníkách, vás čeká ve Wellness & Spa hotelu Sidonie.

Wellness & Spa

Pro příjemné chvilky odpočinku i zábavy

Ať už se k nám vydáte za jednodenními radovánkami s dětmi, na wellness víkend či na líbánky, věřte, že o vás bude dokonale postaráno. Svěřte se do rukou našich profesionálních masérů a prožijte dokonalé uvolnění během jedinečných procedur v kouzelném prostředí našeho wellness, vydejte se do vodního či saunového světa Wellness & Spa hotelu Sidonie nebo si užijte romantické chvilky v privátním SPA v tajemném zámeckém sklepení hotelu Klein. 


Speciální nabídky

Romantické, rodinné a relaxační pobyty i balíčky na míru 

Relaxační pobyt

Pobyt pro rodiny

Dámský wellness pobyt

Mapa resortu SOBOTÍN


Hotel Klein
Patříte mezi časté návštěvníky hradů či zámků? Pak jste možná nejednou zatoužili po tom zkusit si, jaké by to asi bylo probudit se v královské posteli.
Prohlédnout
Hotel Sidonie
Chcete si užít s přáteli víkend plný masáží, procedur, relaxu a zábavy v saunovém nebo vodním světě? Anebo si jen odpočinout od každodenního shonu?
Prohlédnout
Hotel Josef
Plánujete vyrazit na dovolenou s celou vaší rodinou a hledáte místo, kde si můžete dopřát dostatek odpočinku i pestrou škálu volnočasových aktivit?
Prohlédnout
Apartmány Albert
Hledáte místo pro nevšední rozlučku se svobodou, rodinnou oslavu nebo firemní teambuilding?
Prohlédnout
Apartmány Kristian
Apartmány Kristian poskytují ubytování v osmi plně vybavených, vzdušných apartmánech a jsou součástí Resortu Sobotín.
Prohlédnout
Motorest Permoník
Chystáte se na výlet do Jeseníků a rádi byste si pochutnali na nějaké místní specialitě?

@resortsobotin

Přidej, sdílej, komentuj...

#sobotin #zameckyresort #resortsobotin #ChateauLife #wellnesssobotin #skisobotin