Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód

Wellness & spa hotel Sidonie

Pro potěšení vašeho těla i mysli

Chystáte se oslavit se svou drahou polovičkou výročí vašeho vztahu?

Chcete si užít s přáteli nebo rodinou víkend plný masáží, procedur, relaxu a zábavy v saunovém nebo vodním světě? Anebo si jen odpočinout od každodenního shonu? Nespokojíte se jen s tím, ale rádi byste si užili také procházky lesem nebo další outdoorové či indoorové aktivity? Pak jste na správném místě. To všechno vám nabízí Wellness & spa hotel Sidonie!

Vše na jednom místě

Hotel Sidonie disponuje hlavní recepcí a kavárnou Sidi, ve které si můžete pochutnat na výborné kávě, domácích zákuscích a limonádách a kochat se výhledem na zámek a jeho okolí. Přímo za recepcí pak najdete vstup do hotelového wellness, kam mají přístup hosté z celého areálu resortu Sobotín a je otevřené také pro veřejnost. Hotelové pokoje se nachází v podkrovní části hotelu a dělí se na dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Hosté mohou využít také fitness, aerobní sál, multifunkční halu, bowling a další z nabídky aktivit hotelu Josef.

Útulné ubytování v příjemném wellness stylu

V hotelu Sidonie je k dispozici ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které nabízí komfortní pobyt jak pro páry, tak pro přátele či celé rodiny. Pokoje se nachází v podkrovní části hotelu a jsou vybaveny moderním nábytkem, sprchou a vanou. Designu pokojů dominuje kombinace dřeva a kovu. Hotelovým hostům je k dispozici moderní restaurace s venkovním posezením v hotelu Josef, kam dojdou podzemní chodbou.

Po vzoru baronky Sidonie Nádherné

Srdcem hotelu je bezesporu jeho wellness a spa, které je rovněž jako samotný hotel pojmenováno po vnučce Alberta Kleina von Wiesenberg, baronce Sidonii Nádherné z Bohutína. Ta byla velkou milovnicí cestování, přírody, krásy, umění i života samotného.


Pro nezapomenutelné rodinné oslavy i firemní akce

Velkolepé wellness není jedinou devízou hotelu Sidonie. Pokud hledáte opravdu jedinečné místo pro velkou rodinnou oslavu, svatební hostinu, pořádání společenských akcí nebo třeba firemní školení, pak vám jistě učaruje Slavnostní sál s kapacitou až 200 osob s audiovizuální projekcí a zázemím, který najdete ve druhém patře hotelu