Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód

Wellness & spa hotel Sidonie

Pro potěšení vašeho těla i mysli

Chystáte se oslavit se svou drahou polovičkou výročí vašeho vztahu?

Chcete si užít s přáteli nebo rodinou víkend plný masáží, procedur, relaxu a zábavy v saunovém nebo vodním světě? Anebo si jen odpočinout od každodenního shonu? Nespokojíte se jen s tím, ale rádi byste si užili také procházky lesem nebo další outdoorové či indoorové aktivity? Pak jste na správném místě. To všechno vám nabízí Wellness & spa hotel Sidonie!

Vše na jednom místě

Hotel Sidonie disponuje hlavní recepcí a kavárnou Sidi, ve které si můžete pochutnat na výborné kávě, domácích zákuscích a limonádách a kochat se výhledem na zámek a jeho okolí. Přímo za recepcí pak najdete vstup do hotelového wellness, kam mají přístup hosté z celého areálu resortu Sobotín a je otevřené také pro veřejnost. Hotelové pokoje se nachází v podkrovní části hotelu a dělí se na dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Hosté mohou využít také fitness, aerobní sál, multifunkční halu, bowling a další z nabídky aktivit hotelu Josef.

Útulné ubytování v příjemném wellness stylu

V hotelu Sidonie je k dispozici ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které nabízí komfortní pobyt jak pro páry, tak pro přátele či celé rodiny. Pokoje se nachází v podkrovní části hotelu a jsou vybaveny moderním nábytkem, sprchou a vanou. Designu pokojů dominuje kombinace dřeva a kovu. Hotelovým hostům je k dispozici moderní restaurace s venkovním posezením v hotelu Josef, kam dojdou podzemní chodbou.

Po vzoru baronky Sidonie Nádherné

Srdcem hotelu je bezesporu jeho wellness a spa, které je rovněž jako samotný hotel pojmenováno po vnučce Alberta Kleina von Wiesenberg, baronce Sidonii Nádherné z Bohutína. Ta byla velkou milovnicí cestování, přírody, krásy, umění i života samotného.


Nezapomenutelné firemní akce i teambuildingy

Plánujete zorganizovat pro své zaměstnance či obchodní partnery originální firemní akci, konferenci či teambuilding? Pak vám jistě učaruje Slavnostní sál s kapacitou až 150 osob s audiovizuální projekcí a zázemím, který najdete ve druhém patře hotelu