Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód

Zámecký park v resortu Sobotín

Resort obklopuje rozsáhlý zámecký park osázený exotickými stromy a dřevinami, rybník, velké okrasné jezírko a přírodní, příjemně šumící potok. Celkový ráz prostředí tak vytváří jedinečně poklidnou a romantickou atmosféru.  Využijte loďky na romantickou projížďku po našem rybníku!

Ski areál Kouty

Skvělým místem, kam můžete vyrazit v kterémkoli ročním období, je Ski areál Kouty. Nejen, že si tady skvěle zalyžujete, ale můžete se vydat prozkoumat Rysí stezku, vyjet lanovkou k vodní nádrži Dlouhé stráně nebo třeba vyjít na rozhlednu. Kromě sjezdovek jsou tu skvělé běžkařské trasy, cyklostezky, trasy pro in-line bruslaře nebo například bikepark.

Vodní nádrž Dlouhé stráně

Toužíte na vlastní oči spatřit třetí největší přečerpávací vodní elektrárnu na světě a zároveň nejrozsáhlejší vodní energetické dílo v České republice? Vydejte se lanovkou z lyžařského areálu Kouty až pod horní nádrž a zpátky si udělejte hezkou procházku lesem. 

Jeseníky a jejich dominanta Praděd

Krásu Jeseníků asi netřeba představovat. Jejich dominantou je bezpochyby Praděd, nejvyšší hora Moravy, Českého i Horního Slezska, která je často označována za „Slezský ledovec“ – a to díky vynikajícím sněhovým podmínkám, které jsou celorepublikovým unikátem. Ať už se na Praděd vydáte z Červenohorského sedla, z Koutů nad Desnou nebo ze sedla Skřítek, užijete si nádherný výlet, na který budete dlouho vzpomínat.