Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód

Maják

Navštívit můžete také zábavní a gastronomické centrum Maják, které je naši sesterskou společností. Maják se nachází pouhých 13 km od našeho resortu. V případě zájmu vám zajistíme transfer tam i zpět. A na co se můžete na Majáku těšit? Pro všechny, kteří si chtějí zasportovat, je k dispozici, bowling, fitness, kardio zóna nebo aerobní sál. Z volnočasových aktivit si pak můžete vybrat ze snookeru, poolu, karambolu, golfového simulátoru nebo si zahrát stolní fotbálek, stolní hokej nebo air hokej. A k dispozici vám je také wellness, dětská herna nebo kadeřnické studio.

Zámecký park v resortu Sobotín

Užijte si ranní rozcvičku  nebo příjemnou procházku v zámeckém parku resortu Sobotín. Loďky na romantickou projížďku po našem rybníku jsou k dispozici pro všechny hosty. 

Ski areál Kouty

Skvělým místem, kam můžete vyrazit v kterémkoli ročním období, je Ski areál Kouty. Nejen, že si tady skvěle zalyžujete, ale můžete se vydat prozkoumat Rysí stezku, vyjet lanovkou k vodní nádrži Dlouhé stráně nebo třeba vyjít na rozhlednu. Kromě sjezdovek jsou tu skvělé běžkařské trasy, cyklostezky, trasy pro in-line bruslaře nebo například bikepark.

Vodní nádrž Dlouhé stráně

Toužíte na vlastní oči spatřit třetí největší přečerpávací vodní elektrárnu na světě a zároveň nejrozsáhlejší vodní energetické dílo v České republice? Vydejte se lanovkou z lyžařského areálu Kouty až pod horní nádrž a zpátky si udělejte hezkou procházku lesem. 

Jeseníky a jejich dominanta Praděd

Krásu Jeseníků asi netřeba představovat. Jejich dominantou je bezpochyby Praděd, nejvyšší hora Moravy, Českého i Horního Slezska, která je často označována za „Slezský ledovec“ – a to díky vynikajícím sněhovým podmínkám, které jsou celorepublikovým unikátem. Ať už se na Praděd vydáte z Červenohorského sedla, z Koutů nad Desnou nebo ze sedla Skřítek, užijete si nádherný výlet, na který budete dlouho vzpomínat. 

Muzeum silnic

Zajímáte se o infrastrukturu, těžkou techniku a rádi byste poznali něco více z historie našeho kraje, kterému dominovaly zejména železárny? Právě s nimi je spjata i historie našeho resortu. Více informací o aktuálních výstavách a stálých expozicích najdete na webových stránkách muzea.