Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód

Bowling

Ani o legraci u nás není nouze, to nám věřte! Těšit se můžete na krásné chvíle plné zábavy i trochy adrenalinu. 


Je jedno, jestli se k nám vydáte ve dvou, s partou přátel nebo rodinou. Kde? Například v našem bowling baru při hře bowlingu, šipek či air hokeje.

Víceúčelová hala

Přímo v resortu máte k dispozici velkou krytou víceúčelovou halu, kterou můžete využít pro hru tenisu, nohejbalu nebo badmintonu. Příznivci raketových sportů si přijdou na své při hře stolního tenisu nebo ricochetu.

Fitness centrum a aerobní sál

Jestli nedáte bez pohybu ani ránu, zacvičit si můžete zajít do plně vybaveného hotelového fitness či aerobního sálu. Najdete zde dostatek strojů pro kardio i silový trénink, ale i vybavení pro cvičení s vlastní vahou.


V rámci tréninku můžete využít také hotelový bazén, ze kterého si užijete zároveň nádherný výhled do okolní přírody. Příznivci raketových sportů si pak přijdou na své při hře stolního tenisu nebo ricochetu. 

Dětská herna

S menšími dětmi můžete vyrazit prozkoumat, jaká tajemství ukrývá dětská herna a zablbnout si společně v kuličkách. Prolézačky jsou vhodné jak pro děti, tak dospělé, a tak si užije zábavu celá rodina!


Berte prosím na vědomí, že je vstup dětí do dětského koutku povolen pouze za doprovodu dospělé osoby. Resort Sobotín nezodpovídá za bezpečí a chování vašich dětí.