Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Promo kód
logo

O nás

Kouzelné místo pro nezapomenutelné zážitky 

Týdenní dovolená, prodloužený wellness víkend, nevšední teambuilding i noc na zámku. To všechno, a nejen to vás čeká v nádherném prostředí Jeseníků v obci Sobotín. Náš multifunkční resort nabízí takřka neomezené možnosti vyžití. Přijeďte si k nám odpočinout do jedinečného wellness či načerpat pozitivní energii v nádherné okolní přírodě...


Ubytování

Pro páry, rodiny i větší skupiny

V Resortu Sobotín si přijde na své opravdu každý. Všem rodinám a sportovním nadšencům je k dispozici ubytování ve Sport & Family hotelu Josef, který se pyšní multifunkční halou, posilovnou, bowlingovými dráhami nebo stolním tenisem a dětským koutkem. Komfortní pobyt v „podzámčí“, které je srdcem celého resortu a najdete v něm největší wellness a SPA v Jeseníkách, vás čeká ve Wellness & Spa hotelu Sidonie.

Wellness & Spa

Pro příjemné chvilky odpočinku i zábavy

Ať už se k nám vydáte za jednodenními radovánkami s dětmi, na wellness víkend či na líbánky, věřte, že o vás bude dokonale postaráno. Svěřte se do rukou našich profesionálních masérů a prožijte dokonalé uvolnění během jedinečných procedur v kouzelném prostředí našeho wellness, vydejte se do vodního či saunového světa Wellness & Spa hotelu Sidonie nebo si užijte romantické chvilky v privátním SPA v tajemném zámeckém sklepení hotelu Klein. 


Speciální nabídky

Romantické, rodinné a relaxační pobyty i balíčky na míru 

Relaxační pobyt

Rodinný relax v Resortu Sobotín

Zámecký odpočinek ve dvou v hotelu Klein

Mapa resortu SOBOTÍN


Hotel Klein
Patříte mezi časté návštěvníky hradů či zámků? Pak jste možná nejednou zatoužili po tom zkusit si, jaké by to asi bylo probudit se v královské posteli.
Prohlédnout
Hotel Sidonie
Chcete si užít s přáteli víkend plný masáží, procedur, relaxu a zábavy v saunovém nebo vodním světě? Anebo si jen odpočinout od každodenního shonu?
Prohlédnout
Hotel Josef
Plánujete vyrazit na dovolenou s celou vaší rodinou a hledáte místo, kde si můžete dopřát dostatek odpočinku i pestrou škálu volnočasových aktivit?
Prohlédnout
Apartmány Albert
Hledáte místo pro nevšední rozlučku se svobodou, rodinnou oslavu nebo firemní teambuilding?
Prohlédnout
Apartmány Kristian
Apartmány Kristian poskytují ubytování v osmi plně vybavených, vzdušných apartmánech a jsou součástí Resortu Sobotín.
Prohlédnout
Motorest Permoník
Chystáte se na výlet do Jeseníků a rádi byste si pochutnali na nějaké místní specialitě?

@resortsobotin

Přidej, sdílej, komentuj...

#sobotin #zameckyresort #resortsobotin #ChateauLife #wellnesssobotin #skisobotin